Eskişehir Akdeniz Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

akdeniz-guvenlik

Eskişehir Akdeniz Güvenlik İş Başvuru Formu

Eskişehir Akdeniz Güvenlik İş Başvurusu yaparak Eskişehir Akdeniz Güvenlik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Eskişehir Akdeniz Güvenlik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akdeniz Girişim Holding

Yılların verdiği bilgi, tecrübe, cesaret ve yenilikçi bakış açısıyla nice başarı dolu yılları geride bırakan Akdeniz Girişim Holding, bugün her biri kendi sektöründe ki öncü firmalarıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı, çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluk bilinciyle hareket eden Akdeniz Girişim Holding, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Hizmet sektöründe 20 yıllık tecrübe ve birikime sahip olan Akdeniz Girişim Holding 2001 yılında güvenlik sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır.

2004 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle birlikte güvenlik sektöründe hızlı bir büyüme kaydeden Akdeniz Güvenlik disiplinli dürüst ilkeli seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin en büyük firması konumuna gelmiştir. İzmir Antalya Eskişehir Ankara ve Erzurum’da irtibat ofislerini kurarak halihazırda ülkemizde 66 vilayette hizmet vermektedir.  

Kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, spor tesisleri ve açık alanlarda 24 saat hizmet veren firmamız sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek aynı zamanda da hizmetlerinde kullanmaktadır.

Akdeniz Güvenlik ailesine katılacak olan personeller referans sistemiyle titiz bir şekilde seçilip seçkin eğitim kadromuzca eğitimleri tamamlanarak iş başı yaptırılmaktadır.

Başvurmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*