Erzincan Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

erzincan-belediyesi

Erzincan Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Erzincan Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Erzincan Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Erzincan Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Erzincan Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Erzincan Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Erzincan Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Erzincan Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.erzincan-bld.gov.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

5 yorum

  1. Dicle Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bitki Koruma Bölümü mezunu olup.Serada üretim deneyimine sahip.Diyarbakır karpuzunda ıslah çalışmalarına katılmış olup deneyim sahibi olmakla beraber şuan Bingöl yerli domatesi ıslah çalışmasını yürütmekte.Bünyenizde çalışmaktan gurur duyarım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*