Enka İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ENKA Holding

1957 yılında kurulmuş olan İstanbul merkezli bir şirkettir.

Şadi Gülçelik   ve Şarık Tara tarafından kurulmuş Türkiye  nin en eski inşaat firmasıdır. Şirket doğu bloğunun yıkılması ile birlikte Rusya ve Türki devlet leri olarak nitelediğimiz Azerbaycan başta olmak üzere Kazakistan Özbekistan Türkmenistan Kırgızistan Türkmenistan olmak üzere birçok ülkede çok büyük projelere imza atmıştır.

Grup 1999 Gölcük depreminden sonra bölge insanı na konut yardımı ve deprem de ailesini kaybetmiş bir çok çocuğa kucak açıp eğitimlerini üstlenmiştir.

Grup, Türkiye’de elektrik santrali kurulu gücü bakımından ülkenin en büyük özel sektör firmasıdır

ENKA ‘nın  Gebze ve Adapazarı’ndaki santralleri 2002 yılında, İzmir Santrali ise 2003 yılında faaliyete girmiştir. ENKA güncel olarak yılda 32.000 Gwh elektrik üretmektedir.

Sadi Gülçelik Sitesinin 1983 yılında açılmasıyla ENKA Spor, Eğitim ve Kültür Vakfı faaliyetlerine başlamıştır. 1996 yılında ENKA Okulları-İstanbul’u kuran ENKA Vakfı, 1999 yılında yaşanan deprem faciasından sonra Adapazarı halkına destek olmak amacıyla ENKA Okulları-Adapazarı’nı açmış, 2008 yılında da Kocaeli’nde iki özel okul eğitime başlamıştır.

ENKA’ nın çeşitli sektörlerde 50’den fazla iştiraki bulunmaktadır, iştiraklerin arasında ana faaliyet alanları: basınçlı kaplar/çelik yapılar/borulama sistemlerinin tasarım, imalat ve montajı olan Çimtaş Grubu; derin temel & kazılar, zemin iyileştirme ve deniz işleri faaliyetleri gösteren Kasktaş yer almaktadır.

Enka İnşaat Kazakistan Yurt Dışı İş İlanı

Tengiz/Boya&İzolasyon Mühendisi

Kazakistan Tengiz’de devam eden projemiz için Boya & İzolasyon mühendisi arıyoruz!

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
Yurtdışında endüstriyel tesis projelerinde ekipman &boru boya & izolasyon ekibinde çalışmış,
İyi derecede İngilizce bilen,
Boya ve İzolasyon konusunda denetçi sertifikasına sahip,

İlgilenen adaylar Tengiz /Boya &İzolasyon Mühendisi konu başlığı ile güncel özgeçmişlerini [email protected] a iletebilirler.

Enka İnşaat Irak Yurt Dışı İş İlanı

Irak Samawah Kombine çevrim santral projemizde kurulacak laboratuvarda değerlendirilmek üzere;

Aranan Nitelikler;

 • Üniversitelerin Biyoloji bölümlerinden veya Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği bölümlerinden mezun,
 • En az 3 yıl Laboratuvar Teknikerliği tecrübesi bulunan
 • Orta derecede İngilizce bilen,
 • Raporlama yapabilen Laboratuvar Teknisyeni aranmaktadır.
 • Başvuru Başvuru yapmak isteyen adaylar güncel özgeçmişlerini Samawah-Laboratuvar konu başlığı ile [email protected] adreslerine iletebilirler.

Enka İnşaat Rusya Yurt Dışı İş İlanı

İnşaat planlama ve raporlama mühendisi İş İlanı

Rusya Federasyonu’nda devam etmekte olan üst yapı projemizde değerlendirilmek üzere,

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
 • Orta veya iyi düzeyde rusça bilgisi olan,
 • En az 3 sene teknik ofis deneyimi olan,
 • Hali hazırda Rusya’da yaşayıp daimî oturma izni veya VKS çalışma vizesi mevcut olan planlama ve raporlama mühendisi arıyoruz.

İlgilenen adayların [email protected] adresimize güncel ve detaylı özgeçmişlerini KRS 05-Planlama & Programlama Mühendisi konu başlığı ile iletmelerini rica ederiz.

25 yorum

 1. Eml elk bölümü mezunuyum ctp kaplama pp pvc kaynak ustasıyım 13 yıl yassı mamül üreten çelik sektöründe vardiya formeni olarak çalıştım asit hatları arıtmalarda tecrübeliyim uydu sistemleri konusunda tecrübeliyim tavan vinçleri ve forklift tecrübem var E sınıfı ehliyetim var el aletlerini rahat kullanabilirim .Arap ülkelerinde sizinle çalışmak istiyorum.İyi çalışmalar. fatih Yalçın. 05326098776

 2. tecrubeli kalfa kalıp demir her türlü kaba inşaat yaptım ekibimi istediyiniz an toplarım arapistanda libyada çalıştım arapcam var tofaşta alarkoda dahafarklı büyük şirketlerde çalıştım emekliyim fakat calışa bilecek güçdeyim yut dışınada gidebilirim tecrübelerimden yararlanılmasını isterim,05323776996 bana ulaşmak isterseniz bu numaradan arayın Email. adresim yok saygılarımla.

 3. beş yıldır dekapaj yol yapım işlerinde damperli kamyon tır şöförüyüm şuan 3,havalimanında damperli tır kullanmaktayım sizinle çok uzun yıllar çalışmak istiyorum emekli olana kadar sizinle nasip kısmet olursa 0539 490 1909

 4. mer ben yaşar aşcıyım daha önce ırak rusya afrika gibi yerlerde çalıştım iş biti geldim şuan boşum yurt dışı iş arıyorum her türlü yemek tat ve lezeti karantidir bana bu numaradan ulaşa bilirsiniz teşekürler tl 05419245859 adana

 5. ŞANTIYE SAHASINDA JOGER USTAYIM
  ŞANTIYE KAMPI KURMADA.
  KALIP DEMİRCİ.SIVA.VE KAYNAKTA.USTAYIM.
  TIR KAMYON KULLANIYORUM BELGELERİM VAR.
  YAŞ.38.ARAPÇA BİLİYORUM.UZUN YILLAR LİBYADA İŞ YAPTIM.
  05346784995..SAYGILARIMLAN

 6. İnşat ve viyadük kalıp cisiyim duvar ve çatı deneyimli arkadaşlarimdavar yut içi yurt dişi fark etmez. Ve köprü baraj olabilir TL 0544 576 75 03 saygilarimla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*