Emo Optik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

emo-optik-is-basvurusu

Emo Optik İş Başvuru Formu

Emo Optik İş Başvurusu yaparak Emo Optik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Emo Optik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1973 yılının “kadı kaçıran” yağmurlarında, tezgahındaki “yakın gözlüğe” yeni hazırladığı sapı takmaya çalışan usta, gözlüğün icadıyla, onu burun üstünden kurtaran bu iki sapın icadı arasında 350 yıl olduğunu bilmiyordu. Emin Önal, tezgahının etrafını-neredeyse içinde gezilemeyecek kadar saran- dükkanını büyütmeyi ise hiç hayal etmiyordu. Zaman, gözlüğün tarihsel gelişimi gibi çalıştı; Tek camın iki cama, tek kulpun 2 kulağı saran 2 küçük kola dönüşmesi gibi; Emo da zamanla yetişen 2.neslin, 2 temsilcisinin yönetiminde bugünlere ulaştı.1973’te temelleri atılan 80’lerde küçük bir dükkanla adını alan Emo Optik, bugün 15 mağazalık bir yapıyla prestijli bir ulusal marka olma çabasında.

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. sektorde 11 yıllık tecrube sahıbıyım kurumsal bır fırmada calısmak ıstıyorum emo optıgı cok begenıyorumve burada uzun yıllar calısmak ıstıyorum atolye satıs konusunda tecrubelıyım donus yaparsanız cok sevınırım 0536 361 99 03

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*