Emirates İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

emirates

Emirates İş Başvuru Formu

Emirates İş Başvurusu yaparak Emirates’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Emirates iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dinamik Kuruluşumuza Katılın

Bu kadar hızlı büyüyen, mükemmelliği karşılığında 400’den fazla uluslararası ödülün sahibi olmuş bir havayolunun, bu statüyü birinci sınıf iş gücü olmadan elde edemeyeceğini söylemeye bile gerek yoktur.

Emirates gibi dinamik bir organizasyonda kariyer yapmak size cazip geliyor mu? Yanıtınız ‘Evet’ ise, ilginizi memnuniyetle karşılıyor ve Emirates Group Kariyer Merkezi’ni ziyaret ederek şirketimiz ve mevcut kariyer fırsatlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmenizi öneriyoruz.

Emirates Hakkında

Emirates, 25 Ekim 1985’te, kiraladığı bir Boeing 737 ve bir Airbus 300 B4 ile Dubai’den ilk uçuşlarına başladı. O zaman da şimdiki gibi hedefimiz nicelik değil nitelikti ve ilk olarak küçük adımlarla girdiğimiz bölgesel sahnedeki yıllarımızdan bu yana işimizde her alanda yüksek standart kalitemizle tanındığımız, küresel olarak etkili bir seyahat ve turizm şirketler grubu geliştirdik.

Sahibi tümüyle Dubai Hükümeti olsa da, Emirates korumacılıkla değil rekabetle hem nicelik olarak büyümüş hem de prestij kazanmıştır. Dubai’nin açık hava politikasından yararlanan uluslararası taşıyıcı sayısı sürekli artmaktadır. Biz de yalnızca bu politikayı savunmakla kalmıyor, aynı zamanda kendi kimliğimizi ve rekabet yeteneğimizi sürdürebilmek için çok önemli olduğunu kabul ediyoruz. Dubai Hükümeti ilk başlangıç yatırımını yaptıktan sonra Emirates’e tümüyle bağımsız bir işletme olarak davranmanın doğru olduğunu gördü ve bugünkü başarımızın temelini attı. Havayolu, işleyişindeki üçüncü yılından itibaren her sene yıllık kâr bildirmeye başladı.

Buradan kariyer olanaklarına bakabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*