Eltes Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

eltes

Eltes Enerji İş Başvuru Formu

Eltes Enerji İş Başvurusu yaparak Eltes Enerji ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Eltes Enerji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

KALİTE POLİTİKAMIZ;
Şirketimizin temel ilkesi, yeni teknolojileri takip ederek, standartlara uygun, yüksek güvenilirlikte ve müşteri memnuniyetini hedefleyen kalitede; enerji kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirecek tesislerin oluşturulmasıdır.
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ;
KALİTE POLİTİKAMIZ çerçevesinde yapmakta olduğumuz ve olacağımız her işte en büyük değer olan “BİLGİ ve TECRÜBE” paylaşımı için; konularında eğitimli, yetenekli ve bilgili insan kaynaklarını kullanmak sureti ile; uzun süreli işbirliği için şirketimizin etik bakış açısını aşılayacağımız açık görüşlü, ileriyi gören, yeni fikirler üreten, güvenilir, çağdaş ve iş bitiminde mutluluk ve gurur duyacak insan kaynakları oluşturulmasında öncü olmaktır.

İş başvuru formu için tıklayın.

3 yorum

  1. ben 15 yıldır eskavatör operatörüyüm E+G belgem var çalıştım yerler GAMA holding rusya. MUAMMAR ARABİ yabancı firma libya, AİMKLŞ azerbaycan devleti yabancı firma altın madeni, SUMMA holding güney amerika venezuela, ARSEL BİTİ ortak işi pırojesi libya 0539 2674863

  2. Daha önce iskenderun demir çelik fabrikasında metalurji olarak çalıştımm daha sonra otomasyon bçlümü okudugum için elktrik ile ilgili 1 yıla yakın çalışmam oldu ve şuan askerden geldim kendimeiş aramaktayım yardımcı olursanız mınnettar olurun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*