EBSO İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Ebso

EBSO İş Başvuru Formu

EBSO İş Başvurusu yaparak EBSO’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda EBSO iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Odamızın öncelikli görevleri: Mesleki ahlak ve birliği güçlendirmek, ülke çıkarları doğrultusunda sanayinin gelişimi için çalışmak, sanayiye yönelik araştırmalar yapmak, istatistikî bilgiler sağlamak, sanayiyle ilgili bilgileri, haberleri ve belgeleri toplayıp yayınlar ve toplantılar yoluyla üyelerine sunmak, üyeler için gereken kapasite raporları ve ekspertize dayalı çeşitli raporları hazırlamak, fire ve zayiat tespitleri, araştırma raporları yapmak, ihracatçı üyeler için çeşitli yasal formları ve belgeleri onaylamak, yeni organize sanayi bölgelerinin kurulması için çalışmaktır.

Ege Bölgesi Sanayi Odası’nın sorumluluklarının günümüzdeki yasal dayanağını 18.05.2004 tarihli 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu ve yönetmelikleri, 4857 sayılı İş Kanunu ve yönetmelikleri ve EBSO İç Yönergeleri oluşturmaktadır.

İnsan Kaynakları Politikası

Ege Bölgesi Sanayi Odası misyon ve vizyonunun çalışanlarının etkin katkısı  ile gerçekleşeceği inancıyla, insan kaynağını planlamak, uygun işe uygun kişiyi seçerek işe almak, görevlendirmek, eğitmek ve güçlendirmek, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarını yürütmek, kariyer gelişimini sağlamak, motivasyonu artırarak çalışan  bağlılığını geliştirmek için yasal mevzuata uyumlu İnsan Kaynakları uygulamalarını benimser. Uygulamaların etkililiğine yönelik olarak birimler arası sağlıklı bilgi akışı, koordinasyon ve iletişimi güvence altına alır.

İletişim için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*