Drogsan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

drogsan_logo

Drogsan İş Başvuru Formu

Drogsan İş Başvurusu yaparak Drogsan’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Drogsan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İŞE ALIM SÜRECİ

Amacımız, önde gelen işveren olma vizyonumuz doğrultusunda, sunduğumuz olanaklar ve yarattığımız olumlu imaj ile en iyi ve nitelikli kişileri bünyemize çekmektir.

İşe alınacak adayları bölümden bağımsız olarak, tüm adayların yapacakları işe göre farklı seviyelerde beklenen, ancak tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin bulunması gerekmektedir.

Yapılandırılmış araçları da içeren işe alım süreçleri ile adaylardan beklenilen yetkinlik ve teknik becerilerin ölçümü titizlikle yapılırken, aday seçme kararları buna göre verilmektedir.

Staj Olanakları

Staj başvurusunda bulunan adaylara yaz döneminde ( Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül) en az 1 ay süre ile staj olanağı sağlanır.

Kurum açısından gizlilik kaygısı duyulmayacak bölümler stajyer ihtiyaçlarını ya da ulaşan staj başvurularını 15 Mayıs tarihine kadar Drogsan İlaçları İnsan Kaynakları Departmanına bildirirler.

Stajyer prosedürümüze göre stajyer sayısı; tüm staj dönemini kapsayan süre içerisinde, üretim tesisleri için 10 kişiyi geçemez şeklinde düzenlenmiştir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                                        Şehir
Satış Temsilcisi                                                 İstanbul
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU Antalya, Konya
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU Ankara
Ürün Tanıtım Uzmanı                                     Ankara, Kayseri
Araştırma Geliştirme / AR-GE Proje Yöneticisi Ankara
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU İzmir
Muhasebe Uzman yardımcısı                         Ankara

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*