Dost İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

dost-insaat-is-basvuru-formu

Dost İnşaat İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Dost İnşaat iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Dost İnşaat şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Dost İnşaat insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama; Dost İnşaat firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

DOST İNŞAAT ve PROJE YÖNETİMİ A.Ş. 1993 yılında İstanbul’da kurulmuş; endüstriyel yapılar, yönetim binaları, özel villa ve konutlar, tarihi binalar, oto showroom ve servis binaları, banka binaları, sosyal tesis ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri vermiş; çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış güçlü ve deneyimli bir kuruluştur.

Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan firmamız, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek kapasitededir.

Projelerde kaliteden ödün vermeden ekonomi sagğlama konusunda başarılı, yurtdışında uygulanan yöntemler, düzenlemeler ve ürünler hakkında geniş bilgiye sahip olan DOST İNŞAAT ve PROJE YÖNETİMİ A.Ş. aynı zamanda kardeş firma TEKNOSEL A.Ş. ile birlikte Avrupalı kuruluşlarla da güçlü ilişkilere sahiptir.

Dost inşaat iş başvuru formu için tıklayınız.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*