Doruknet İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

doruknet

Doruknet İş Başvuru Formu

Doruknet İş Başvurusu yaparak Doruknet’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Doruknet iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1993 yılında kurulan ve Türkiye’de internet servislerini veren “ilk” şirket olan DorukNet, bugün güçlü ses omurgası ile Türkiye’deki en güvenilir alternatif ses operatörlerinden biri konumuna gelmiştir. 

Kurulduğu günden bu yana kurumsal erişim servisleri sunmak için odaklanan DorukNet, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Firmalara, erişim servisleri sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır. 

DorukNet, 1.200’ü aşkın müşterisine yıllardır kurumsal internet erişimi, veri merkezi ve güvenlik hizmetlerini kapsayan anahtar teslim proje çözümleri üretmektedir. 30.000’den fazla müşterisine 370.000’i aşkın kurumsal e-posta hesabı, web & e-posta barındırma, bulut bilişim (DorukCloud) ve ses hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca cafe, restoran ve mağazalara özel “Kablosuz İnternet Erişimi Hizmeti (WiSpotter)” ile 400’ü aşkın noktada, her gün 15.000’den fazla kişiye hizmet veren DorukNet, internet servis sağlayıcıları içerisinde pazar liderliğini yıllardır devam ettirmektedir.

İnsan Kaynakları

Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişme ve geliştirme, yardım etme ve yüreklendirme; DorukNet’te oluşturduğumuz kültürün dayandığı temel ilkelerdir. Değerlerimizin özünde; müşteri ve kalite odaklı olmak, teknolojik gelişmelerde lider olmak, çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmak vardır.

Belli bir hedefe ulaşmak isteyen ekiplerin ortak değerlerinin bulunması ve ekipteki tüm bireylerin, davranışları ve kararları ile bu değerlere sahip çıkmaları, başarının ön koşuludur. Bizim de stratejimiz; DorukNet’te bu büyümeyi sağlayan değerlerimize sahip çıkmak, diğer bir yandan da değişen ülke ve dünya koşullarının gerektirdiği yeni hedef, teknoloji, davranış ve sistemleri kurum kültürümüzün içine dahil etmektir.

İşe Alma ve Yerleştirme

Yıllık yapılan iş gücü planlaması doğrultusunda, işe alım sitelerindeki açık pozisyonlarımıza yapılan başvurulardan ve işe alım şirketlerinin veritabanları incelenerek gerekli temel niteliklere sahip adaylardan oluşan bir havuz oluşturulur. İşe alma ve yerleştirme sürecinde bu havuz içinden ihtiyaca göre uygun adaylar, işe alım ve danışmanlık firmaları ile birlikte değerlendirilerek, insan kaynakları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı mülakat sürecinden geçirilmek üzere görüşmeye davet edilir. İşe alım süreci, pozisyonun seviyesine göre en az 2 aşamadan oluşmaktadır.

Buradan açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*