Doğtaş Mobilya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Doğtaş Mobilya İş Başvurusu

Mobilya, enerji, madencilik, perakende, sağlık ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Doğanlar Grup’un en önemli markası Doğtaş mobilya, 2012 itibariyle geçmişten aldığı güç ve itibarla Doğanlar Yatırım Holding olarak ekonominin yapı taşları arasında yerini aldı. Doğtaş Mobilya’da çalışmak isteyen adaylar içinse sürekli olarak açık pozisyon duyurusunda bulunan firma, kariyer fırsatları ile de dikkat çekmektedir.

Sizde Doğtaş Mobilya’da personel olmak isterseniz kariyer fırsatlarına ve iş ilanlarına aşağıda belirttiğimiz makaleden bilgi edinebilirsiniz.

Doğtaş Mobilya Hakkında

1972 yılında hizmet vermeye başlayan ve Hacı Ali Doğan tarafından kurulan firma 1987’ye kadar büyük başarılara imza attı ve bu tarihte anonim şirket oldu. Bir mobilya şirketi olan Doğtaş, Çanakkale’nin Biga İlçesinde bulunan 200,000 m² açık, 70,000 m² kapalı üretim alanına sahip fabrikasında mobilya üretimi yapmaktadır.

Doğtaş Mobilya Kariyer

Doğtaş Mobilya strateji, hedef ve öncelikleri ile birlikte sektör el durum dikkate alarak personel eğitimine önem vermekte ve eğitim ihtiyaç analizleri yapılmaktadır. Bu analizler sonucunda ise çalışanlarına kişisel / profesyonel gelişimlerini desteklemek amacıyla eğitim / gelişim imkânları sunmaktadır.

Doğtaş Mobilya İşe Alım

Doğtaş Mobilya şirketinde işe alım sürecinde şirket politikası; pozisyonun gerektirdiği öğrenim durumu, teknik bilgi ve beceriler, tecrübe ve yetkinlikleri göz önüne alır ve kişileri buna göre değerlendirilmektedir.

Şirket ortak değerlerine sahip olan ve şirket kültürüne uyum sağlayacak çalışanlar ile yoluna devam etmekte ve şirket değerlerini en ön planda tutmaktadır. İşe alım süreci doğrultusunda yürütülen işe alım faaliyetlerinde yeni mezun veya deneyimli adaylar için pozisyon gerekliliklerine göre çeşitli değerlendirme araçları kullanılabilmektedir.

İşe Alım Değerlendirme Koşulları

Doğtaş Mobilya genel olarak değerlendirme araçlarını şu şekilde sıralamaktadır:

  • Yetkinlik envanterleri
  • Kişilik envanterleri
  • Sözel ve sayısal yetenek testleri
  • İngilizce sınavı

Değerlendirme süreci sonrasında uygun bulunan adaylara iş teklifi yapılabilir veya ilerde değerlendirmek üzere bilgilerini kayıt altında tutacağımıza ve takip edeceğimize dair bilgi verilir.

İş Başvuru Formu

Başvuru yapmak için Doğtaş Mobilya ilanlarını çeşitli kariyer sitelerinden yayınlamaktadır. Bu nedenle kariyer sitesinde bir üyelik ve özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir.

7 yorum

  1. Merhaba ben bircan selçuk 40 yaşındayım 30 senedir istanbul maskoda koltuk döşeme işi yaptım Biga’da hikmet edicem dogtas ailesıne katılmak isterim sizlere faydalı olucagım düşünüyorum klasık avangar moder madel kalıp çıkara bilirım kesim dikim mevcutur benimle calışmak isterseniz kaybedicek birşeyiniz olmaz faydam olur tlf 0542 616 45 38

  2. İyi gunler ben ayse 1984 trabzon dogumluyum.8 yildir bigada yasiyorum.sali pazarinda kasiyer ve satis elamani olarak calisiyorum.sizin firmaniza basvurmak istiyorum.sizlerede elaman lazimsa degerlendirmek istiyorum efendim.her is elimden gelir.kendime guveniyorum.8 sene öncede hollandada yasiyordum.ordada is hakkinda bir cok yaptim.dusunurseniz email atmaniz rica edilir.saygilarimla.ayse

  3. Merhabalar 25 yıllık mobilya soft grubu kanepe oturma grupları kısacası softun her alanında ustayım daha önceki işlerinde kendi işim ve yöneticiliğini yapmış olduğum iş kayseri de yaptım alanınıza boşluk varsa doğtaş ailesine katgım olur kanaatindeyim ilgilerini için teşekkür ederim Muhammed mahmutoğlu

  4. ıyı gunler taner ben 1989 gonen dogumluyum 3 ay ızmırde naklıyat ve montaj ısı yaptım kendıme guvenıyorum saglıgım yerınde Dogutas aylesıne faydalı olacagımı dusunuyorum ıyı haberlerınızı beklıyorum tlf no 05455933461

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*