Denso İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

denso

Denso İş Başvuru Formu

Denso İş Başvurusu yaparak Denso’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Denso iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

DENSO, otomotiv sistemleri ve teknolojileri alanında dünyanın lider şirketleri arasında yeralmaktadır. Otomotiv parçaları üretiminde, 1949 yılından bu yana geliştirdiği güvenilir ürün anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile dünya çapındaki pek çok ana otomotiv sanayine kaliteli hizmet vermektedir.

DENSO Şirketler Grubu toplam 35 ülkede sahip olduğu 200’den fazla şirket ve istihdam ettiği 120,000 ‘den fazla çalışan ile otomotiv sektöründeki satış, üretim, ürün dizaynı ve geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürünler ve sistemler geliştirme misyonuyla DENSO, tüm dünya genelinde farklı ve geniş ürün seçeneği ile pek çok otomotiv üreticisine teknoloji ve çevre dostu ürünler sunmaktadır.

Açık pozisyonlar

Pozisyon                                      Şehir
Bakım Teknisyeni                        İstanbul(Asya),
Kalıp Bakım Teknisyeni              İstanbul(Asya),
COSTING SPECIALIST             İstanbul(Asya),
Muhasebe Asistanı (Dönemsel) İstanbul(Asya),

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

3 yorum

  1. İyi çalışmalar ben liseyi dışardan okuyorum iş arıyorum sizinle çalışmayı tercih ediyorum. 29 yaşındayım.Sizde benimle çalışmayı tercih ederseniz çok sevinirim 05367177190

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*