DeFacto İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Defacto Personel Alımı

DeFacto   Firması tüm Türkiye Genelinde En Az Lise Mezunu Perakende Mağazalarında Çalışacak Personeller Alıyor!

2003 senesinde kurulan Defacto, ilk mağazasını bundan bir yıl sonra açmıştır. Kısa sürede bulunduğu sektörde lider markalar arasında girmiştir. Günümüzde ülke içi ve ülke dışında 352 mağazası ile geniş bir ağ bulundurmaktadır.

Hızlı büyümesinin bir sonucu olarak yurt dışı pazarına da açılan Defacto, bu kapsamda ilk mağazasını 2012 yılı içinde Kazakistan’a açmıştır. Bunun haricinde günümüzde Rusya, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Gürcistan, Fas, Arnavutluk, Irak Mısır ve daha birçok ülkede toplam 62 mağazası vardır.

Defacto İş Başvuru Formu

Dedacto her yıl çok sayıda iş başvurusu almaktadır. Kurum gereksinimleri doğrultusunda bunları online olarak yayınlamaktadır. Ancak farklı dönemlerde olması nedeniyle iş başvurusu yapmak isteyenlerin düzenli şekilde takip etmesi gerekir. Eğer açık bir ilan kapanmışsa, müracaat işlemleri yapılamayabilir.

Defacto büyümesini devam ettirmek, müşterilere kesintisiz hizmetler sunabilmek için iş alımları yapmaktadır. Bunlar online sistemler üzerinden adaylarla paylaşılmakta olup kontrol edilerek başvuru işlemleri yapılabilir.

Defacto İş İlanları

Defacto Kariyer.net üzerinde görülebilen çok sayıda açık pozisyona sahiptir. Bunlara iş başvurusu aynı yerden, pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Adayların bunun için öncelikle bir hesaba sahip olması gerekir.

Bu işlem tamamlandıktan sonra özgeçmiş doldurulur. Daha önce hazırlamışsanız sadece güncellemeniz gerekir. Ardından tüm pozisyonları değerlendirebilir, size en uygun görünene başvuru yapabilirsiniz.

Bunun ardından tek yapmanız gereken beklemektir. Eğer başvurunuz pozisyon ile uyumluysa kısa süre içinde sizinle irtibat kurulabilir. Ardından da mülakat bilgileri aktarılır.

Defacto Açık Pozisyonlar

Defacto tarafından açılan pozisyonlar, iş arayan insanlara büyük fırsatlar sunmaktadır. Bunlar Türkiye kapsamında olduğu için yaşadığınız yere göre değerlendirmeniz gerekir. Ayrıca her biri belirli koşulları, şartları gerektirebilir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Müşteri Danışmanı – Full/Part Wınstown Avmİstanbul (Avr.)
Küçükçekmece
2Satış Danışmanı (Antalya Özdilek Avm)Antalya
(Kepez)
3Satış Danışmanı Part Time (Bursa Kent Meydanı Avm)Bursa
(Osmangazi)
4Executive Assistantİstanbul (Avr.)
5Mağaza Müdürü Yardımcısı (Anatolium Avm)İstanbul
(Asya)
6Engelli Personel Arşiv Sorumlusuİstanbul (Avr.)
7Engelli Personel Genel Merkezİstanbul (Avr.)

Daha Fazla DEFACTO İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

25 yorum

  1. Merhabalar
    Ben Kamer SDÜ perakende satış ve mağaza yönetimi mezunuyum.
    Mesleki bütün bilgilere sahib olduğumu düşünüyorum.
    Üst ve orta düzey yönetim birimleride yer almak istiyorum.

  2. Merhaba ben İstanbul Aydın Üniversitesinde Moda tasarım okuyorum.İstabul Bağcılar’da ki Defacto şubenzde staj yapmak istiyorum.Numaram:05543508946

  3. Meraba ben cansu lise 3 öğrencisiyim Küçükköy kız Teknik meslek lisesinde okuyorum giyim ögrencisiyim kalıp cikarabiliyorum kesim.utu veDikim yapiyorum sizin firmanizda stajlik yapmak istiyorum Lütfen beni kabul edin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*