D-Smart İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

dsmart

D-Smart personel alımı yapacak!

D-Smart iş başvurusu yaparak sizde D-Smart’ın gücünden güç alabilirsiniz. D-Smart personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan D-Smart eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. D-Smart insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart; ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda hizmet paketlerini sürekli geliştiren D-Smart, platforma özel tematik kanallar ile HD yayın yapan 30 kanalı, tüm ulusal kanallar ve Türksat’da yayın yapan yerli ve yabancı yüzlerce uydu kanalı ile dijital içerik hizmetlerini her gün 1 milyon 700 bini aşkın D-Smart kullanıcısına sunmaktadır.

Tematik kanallarının yanı sıra çok sayıda yerli ve yabancı kanala yer veren; radyo ve etkileşimli kanallarla birlikte tüm ulusal kanalların da yer aldığı D-Smart yayıncılık platformu, izleyiciye zengin bir içerik menüsünden seçme olanağı vermektedir.

İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, 2010 yılında internet opertörü olan smile şirketi ile pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir araya gelmiştir. D-Smart, bu yeni birliktelik ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır.

Dijital platform hizmetlerine yeni bir soluk getiren; geniş yayın yelpazesini, sunduğu avantajlı internet kampanyaları ile birleştiren D-Smart, HD ve 3D teknolojilerine yaptığı yatırımlarla da öne çıkmaktadır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

4 yorum

  1. Merhaba.Bu sene mezun olamasam da bir dönem sonra mezunum.Bahsettiğim dönemde sadece proje ve tezim olacak.Yani devam zorunluluğum olmayacak.Elektromanyetik konusunda çok meraklı ve hevesli olduğumu söyleyebilirim.Bu konuda başarılı olduğum dersler: Elektromanyetik Alan Teorisi(Prof. Dr. Doğan Dibekçi),Elektromanyetik Dalga Teorisi(Prof. Dr. Doğan Dibekçi),Elektromanyetik Uyumluluk(Prof. Dr. Doğan Dibekçi),Anten Temelleri(Doç.Dr. Gonca Çakır),Radio Frequency and Microwave Radiation Safety(Doç.Dr. Alp Oral Salman),Mikrodalga Devre Tasarımı(Yrd.Doç.Dr Sibel Çimen),Biyoelektromanyetik(Yrd.Doç.Dr Sibel Çimen),Radyo Frekansı ve Mikrodalga Ölçüm Teknikleri(Doç.Dr. Alp Oral Salman),Radar Absorbing Materials(RAM) Theory,Characterization and Design(Doç.Dr. Alp Oral Salman).Türk Telekom’da 25 iş günü staj yaptım.Sedaş’ta 15 iş günü staj yaptım.Bana uygun bir bölüm varsa işyerinizde çalışmak isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*