Coca Cola İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

COCA COLA İŞ İLANLARI VE PERSONEL ALIMI

Coca‑Cola Türkiye sistemi ikili bir yapıya sahiptir. Coca‑Cola Şirketi Türkiye’de Coca‑Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş. (Coca‑Cola Türkiye) tarafından temsil edilir. Türkiye’e içecek sektörünü domine etmiş bir marka olan Coca Cola, personel alımı yapmaya ve ülke istihdamına katkı sağlamaya da devam etmiştir. Coca Cola kendi bünyesine çalışacak liderler ve personeller aramaktadır.

Coca Cola Hakkında

Coca-Cola, Amerika Birleşik Devletleri kökenli, karamelize şekerle tatlandırılmış, alkolsüz içecek markasıdır. Dünyada en fazla tüketilen meşrubat olan Coca-Cola ayrıca uzunca bir süre dünyanın en pahalı markası olarak adlandırılmıştır. Çok uluslu şirketözelliğine sahip dev firma dünya çapında 200’den fazla ülkede hizmet vermekte ve kola meşrubatı dışında şişeleme, filtrelenmiş su, tatlandırıcılar ve konsantreleri üretmektedir. The Coca-Cola Company ayrıca büyük restoran ve gıda hizmeti dağıtıcılara konsantre satmaktadır.

Coca Cola Kariyer Fırsatları

Coca Cola Türkiye’de yurtdışı ve yurt içi olmak üzere birçok kariyer fırsatı sağlanmaktadır. Terfileri iç yönetimden tercih eden şirket ayrıca Türkiye’de kalarak farklı ülke ve grup sorumlulukları alabileceğiniz gibi başka bir ülkeye taşınarak kariyerinize farklı bir yön de çizebilirsiniz. Coca-Cola Türkiye’de göreve başlayan birçok arkadaşımız, A.B.D., Romanya, Kazakistan, Azerbaycan, Bahreyn gibi dünyanın farklı noktalarında, farklı görevlerde çalışmayı sürdürüyor. Ayrıca Coca-Cola Türkiye’de, çalışanların kariyerlerine uzun vadeli bakış açısıyla yaklaşılıyor. Bu nedenle şirketten personel ayrılma oranı sadece yüzde 10.  Dev firma çalışanlarına Esnek Menfaat Programı, esnek çalışma saatleri uygulamaları, kariyer molası, şirket içi spor salonu ve aktiviteleri, yelken kursları, hobi kursları gibi birçok sosyal haklar sunuyor.

Coca Cola İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Coca Cola iş olanaklarından yararlanmak ve Coca Cola iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız, çeşitli kariyer sitelerinden ya da firmanın kendi kariyer sitesinden iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

İş Başvuru Formu

Coca Cola internet üzerinden başvuru formuna erişebilmektedir. https://www.cci.com.tr/ linki üzerinden dev firmanın kendi başvuru sitesine ya da çeşitli kariyer sitelerinden açık iş ilanlarına başvuru sağlayabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Production Engineer, KöyceğizMuğla
2Satış Temsilcisi, Asyaİstanbul (Asya)
3Operatör, Çorlu | EngelliTekirdağ
4Elektrik Bakım Operatörü, ÇorluTekirdağ
5İSG Mühendisi, MersinMersin
6Finance Associateİstanbul (Asya)
7Satış Temsilcisi, BodrumMuğla
8Finance Analystİstanbul (Asya)
9Accounting SpecialistAnkara
10Accounting SpecialistAntalya
11Üretim/Kalite Güvence/Forklift Mevsimlik OperatörElâzığ +8 il daha
12Finance Analyst – Field Salesİstanbul (Asya) +2 il daha
13Satış Temsilcisi, AdanaAdana
14Mekanik Bakım Operatörü, BursaBursa
15Human Resources Specialistİstanbul (Asya)

10 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*