Ceyhan Devlet Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ceyhan-devlet-hastanesi-is-ilanlari

Ceyhan Devlet Hastanesi İş Başvuru Formu

Ceyhan Devlet Hastanesi İş Başvurusu yaparak Ceyhan Devlet Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ceyhan Devlet Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Misyonumuz

Hastanemize başvuran her kesimden bireye ; güler yüzlü, insan haklarına saygılı bir şekilde ihtiyaç ve beklentilerinin en kısa sürede karşılanarak, çağdaş ve güvenilir bir ortamda, sağlık hizmetinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Hastanemizden hizmet alanların memnuniyetini arttırmak için; tüm hizmetlerin kaliteli, güvenli ve huzurlu bir ortamda sunulabilmesi, hasta haklarına saygılı, güler yüzlü, nezih ve hijyenik bir ortamda, sağlık hizmeti sunmak ve teknolojik gelişmeleri takip edebilen modern bir yönetim, sürekli eğitim anlayışıyla çalışan personelin de katılımı ile bölgemizde hizmet veren öncü uygulamaları yapabilen örnek bir hastane olmaktır.

Tarihçe

CEYHAN DEVLET HASTANESİ KURULUŞ TARİHİ (03.03.1953)

Hastanemiz ilk olarak 1950 yılında 50 yataklı olarak inşa edilmiş olup halen mevcut hastane binasında tek katlı bir yapı olarak bulunmaktadır.

Hastanemizin mevcut binası 1994 yılında 100 yataklı tip proje olarak yapılmış olup halen hizmet vermektedir. Hastane bahçemiz toplam 12 000 m2 olup , binamız 1400 m2 oturum alanlı 4 kat şeklinde inşa edilmiştir.

İşe Alım

Ceyhan Devlet Hastanesi insan kaynakları birimine ulaşarak mevcut açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Resmi site ve iletişim için tıklayın.

11 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*