Çetinkaya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Cetinkaya

Çetinkaya İş Başvuru Formu

Çetinkaya İş Başvurusu yaparak Çetinkaya’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Çetinkaya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başarının adı inanmaktır, Azimle çalışmaktır. İnanç ve azimle çalışanın, hedefe ulaşmasını, hiç bir zorluk engelleyemez.İnanmak, insana güven ve cesaret verir. Biz bu işe başlarken gücümüzü inanmaktan aldık. Başaracağımıza inanmıştık 1957 Çetinkaya’nın doğuş yılıdır. Hazır giyim sektöründe, yeni bir anlayışın hayat bulduğu yıl. Çetinkaya‘nın o günden bu güne kadar yıllara sığdırdığı başarılar bu kısa geçmişle kıyaslanamayacak kadar büyük. 49 yıl aslında bir kurum için kısa zaman. Oysa bu yıllar bizim için atılım yılları. Birbirini izleyen uzun soluklu hamle yılları. Her şey Adana’da 25 m2’lik küçük bir dükkanda, ürettiğimiz gömleklerin satışıyla başladı. Daha sonra sağımızdaki,solumuzdaki ve karşımızdaki gayrimenkuller mülk sahipleriyle zorlu anlaşmalar yapılarak alındı. Ancak her yeni ilave Çetinkaya için yeterli olmadı. Çünkü bir kartopu gibi Çetinkaya hep büyüyordu. Yıllarca; günde 18 saat, hiç durmadan, dinlenmeden, yılmadan yarınlara güvenle ve ümitle bakarak çalıştık. Az tükettik çok tasarruf yaptık ve bu tasarrufun neticesinde de çok yatırım yaptık. Bir imalathane ile başladığımız noktadan, çok katlı mağazalar zincirine, 2 adet gömlek fabrikasına ve 100′ yakın, Çetinkaya‘ya bağlı şapkadan ayakkabıya kadar üretim yapan konfeksiyon fabrikalarına,turizm şirketlerine, günde 1 adet gömlek üretiminden yılda yaklaşık 2.500.000 adet gömlek, 1.000.000 pantolon, 100.000 takım elbise 25.000 pardösü, 25.000 kaban üretim seviyesine geldik.

1957 yılında 2 kişi ile başlattığımız işi, bünyesinde yaklaşık 6.000 kişinin çalıştığı şirketler gurubu seviyesine getirdik. Bu arada eğitim faaliyetlerinde da bir çok katkımız oldu. 2 öğrenci yurdu, 4 camii ve 3 lise dengi okulu bizzat kendimiz yaptık. Bir çok camii, öğrenci yurdu ve okulun yapımlarınada katkıda bulunduk. Geldiğimiz bu noktada nihai hedefimiz değildir. Asıl hedefimiz, yüz binlerce insanımıza aş ve iş sağlamak ve ülkemize katkıda bulunmaktadır. Gelişen dünyayı sürekli mahallinde görerek izlemekte ve araştırmaktayız. Muasır teknolojinin bütün imkanlarını ülkemize taşıyarak Çetinkaya‘yı dünyadaki emsalleriyle boy ölçüşebilecek bir seviyeye ulaştırmak amacındayız. İşte o zaman ülkemize karşı yapılması gereken hizmeti yapabilmenin mutluluğuna erişmiz oluruz.

BEREKET AZDADIR. İSRAF HARAMDIR. KANAAT BİTMEZ TÜKENMEZ BİR HAZİNEDİR…

Her birisi en nadide fikir mücevheri olan bu muhteşem ifadeyi ve ticari ahlakı rahmetli babamızın bizim ruhumuza nakşetmesi neticesinde; kendimize bu değerleri başarının vazgeçilmez düsturu olarak aldık ve ticaret hayatımızda da hiç bir zaman bu düsturdan vazgeçmedik. Yukarıda belirttiğimiz şekildeÇetinkaya‘nın bugün ulaşmış olduğu seviye; inancın, azmin, kararlılığın, ülkesini sevmesinin, insanlarına hizmet etme aşkının, Çetinkaya‘nın kendisine şiar ittihaz ettiği prensiplerin neticesindedir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                     Şehir
Şarküteri Elemanı-                        Ankara Ankara
Satış Danışmanları-                      Bursa Bursa
REYON ŞEFİ –                               Antalya Antalya
Teknik Servis Yetkilisi-                Avrupa Yakası İstanbul(Avr.)
BÖLGE MÜDÜRÜ                        Adana, Gaziantep…
Mağaza Görsel Sunum Ve Tasarım Yetkilisi–Bursa Bursa
Satış Danışmanları/Kasiyerler- Antalya Antalya
Satış Danışmanları –                     Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
Kasiyerler –                                     Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
Satış Danışmanları-                     Ankara Ankara
MAĞAZA MÜDÜRÜ                    Ankara
Giyim/ Kat Şefi -Bölüm Şefi –    Ankara
Kasap-                                             Ankara
Görsel Sunum Yetkilisi-              Bursa
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCILARI İSTANBUL İstanbul(Asya)
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ) İstanbul
Satış Danışmanları- Beyoğlu İstanbul(Avr.)
MAĞAZA MÜDÜRÜ                   Bursa
Bölüm Şefi-                                   Bursa
Kasiyerler-                                     Bursa
MAĞAZA MÜDÜRÜ İSTANBUL İstanbul
Bölüm Şefi / Kat Şefi –            Avrupa Yakası İstanbul
Kasiyerler-                                Avrupa Yakası İstanbul
Satış Danışmanları –               Avrupa Yakası İstanbul
Bölüm Şefi / Kat Şefi –           Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
YÖNETİCİ ADAYI                  Adana, Ankara, Antalya…

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*