Cemsan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

 

ÇEMSAN ÇELİK;

Çemsan Çelik Servis Merkezi, 1967 yılında Ereğli Demir Çelik Fabrikaları’na ambalaj çemberi imal etmek üzere kurulmuş olup, zaman ve teknolojinin hızla ilerlemesi ile 1980’li yıllarda adından çokça bahsettiren bir ÇŞM’ye dönüşmüştür.

Çemsan Çelik Servis Merkezi, başta otomotiv yan sanayi olmak üzere, ambalaj, makine, yapı sektörü, asansör, ısıtma ve soğutma, panel radyatör, mobilya ve beyaz eşya sanayilerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin, istenilen kalite, cins ve ebatta sanayicilerimizin kullanımına sunulması konularında faaliyet göstermektedir. ÇŞM’de müşterilerin sac ihtiyaçları,şipariş programlarına göre iç ve dış tedarikçilerinden tedarik edilerek Çemsan Çelik Servis Merkezi’nin kendi depolarında stoklanmaktadır. Daha sonra müşteri istekleri doğrultusunda boy kesme veya dilme işlemlerini yapmak sureti ile verilen temrin dahilinde adreslerine teslim edilmektedir.

Kalite ve sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinen bu çalışmaları 2006 yılında ISO-9001-2008, 2009 yılında ISO14001:2004 Kalite Yönetim Sistemi ve çevre yönetim sistemi Sertifikaları ile tescil edilen Çemsan Çelik Servis Merkezi; ileri teknolojiye sahip geniş makine parkıyla dar toleranslarda, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesi ve çeşidini her geçen gün arttırarak, konusunda tecrübeli personeli ile satış öncesi ve sonrası teknik soru ve sorunlara ivedilikle yanıt verebilmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Cemsan İnsan Kaynakları politikalarının başlıca hedefleri, çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, kuruma bağlılıklarını güçlendirilerek verimli işler ortaya çıkmasını sağlamak, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde gerekli haberleşme kaynaklarını kullanarak her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına ortam hazırlamak, çalışanlarına rahat, güvenli bir iş ortamı sağlayarak verimliliği artırmaktır.

Cemsan’da personel seçme ve yerleştirme süreci, kurum kültürü, şirket hedefleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirecek şekilde yapılmaktadır. İşe alımlarda fırsat eşitliği ilkesi gözetilir, değerlendirmeler bilgi ve deneyime göre yapılır.

BAŞVURU SÜRECİ

Boş pozisyonlar ve kadrolar, www.kariyer.net insan kaynakları sitesi üzeriden yayınlanır. Kariyer.Net üzerinden yapılan başvurular İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirmeye alınır.

İŞ GÖRÜŞMELERİ

Değerlendirme sonucu olumlu adaylarla mülakat süreci başlatılır. İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisinin mülakat sürecini, uygulamalı mülakat takip eder. Mülakat ve test sonuçları değerlendirilirken, kurum kültürüne uygunluk, analitik düşünme, yaratıcılık, konularındaki yetkinlikleri yanında mesleki ve teknik bilgileri de değerlendirilir. Süreci olumlu tamamlayan adaylara iş teklifi yapılır.

EĞİTİM


Çalışanların teknik, davranışsal ve yönetsel yetkinlikleri ölçülmekte, izlenmekte ve geliştirilmektedir.
Eğitimler bütün çalışanların hem mesleki, hem de kişisel gelişimleri için düzenlenmekte, organizasyon piyasa şartları ve teknolojideki gelişmeler eğitim planlarına hemen yansıtılmaktadır..
Yeni teknolojiler izlenmekte, altyapı, çalışanların kaynaklara hızlı ulaşımı, yönetime etkin katılımı ve müşterilerle hızlı iletişim, amaçlarına yönelik olarak, sürekli olarak geliştirilmektedir.

Başvuru İçin Tıklayınız.

2 yorum

  1. Merhaba izmirde yaşıyorum daha önce mezbaha işleri yaptım imalat kaynak montaj cemsan bünyesinde çalışmak isterim konaklama imkanımız olursa çalışmak isterim iyi günler dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*