Boyner İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Boyner İş Başvurusu ve İşe Alımı

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, Türkiye’de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holding’in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. O zamanki adıyla Çarşı Mağazaları olarak Bakırköy’de ilk mağazasını açan Boyner Büyük Mağazacılık, Kasım 2012 itibariyle bugün Türkiye’nin 28 ilinde 39 çok katlı, 16 konsept mağaza, 8 Boyner Outlet Mağazası, 4 BSSD Mağazası, 12 Çarşı Mağazası ve 67 YKM Mağazası ile faaliyetini sürdürmektedir.

Global mağazacılık anlayışı ile 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de yeniliklerin takipçisi olan Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, 2004 yılında bir “Değişim ve Yenilenme Programı” başlattı. Günümüzde hızla gelişen tüketici beklentilerine yanıt verebilmek, bir hayat tarzı olarak alışveriş kavramının Türkiye’deki öncüsü olmak amacıyla başlatılan bu değişim programı çerçevesinde, Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, ürün çeşidinden dekorasyona, mağazaların isminden hizmet anlayışına kadar her konuda köklü değişiklikler gerçekleştirdi.

Türkiye’de gıda dışı perakende sektöründe ilklerin uygulayıcısı olan Boyner Mağazacılık A.Ş., daha sonra 2006 yılında başlattığı “küçülerek büyüme” stratejisine uygun olarak, tek kategorili, uzman ekiplerle hizmet verilen konsept mağaza uygulamasını ilk olarak, “güzelliğe dair her şeyi” bünyesinde barındıran Boyner Beauté konsepti ile müşterilerinin hizmetine sundu.

Çalışma İlkeleri

Boyner Grubu çalışanları olarak, şirket ve çalışma arkadaşlarımıza karşı etik 1 davranırız.

Boyner Grubu şirketlerinin tamamı, iş başvurusunda bulunan adaylara cinsiyet, yaş, etnik köken, dil, din, medeni hal, engellilik, politik görüş ya da aidiyet, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği nedenleri ile ayrımcılık yapmamayı ilke edinmiştir.

Çalışanlarımızın tamamına iş ilişkisi süreci, ücretlendirme, eğitime katılım, terfi, emeklilik ve tüm istihdam koşullarında fırsat eşitliği sunulmaktadır.

Boyner Grubu şirketlerindeki görevlerimizi aksatmadıkları sürece, çalışanlarımızın dernek, vakıf, sendika, siyasi parti, kooperatif, spor kulübü ve meslek odalarına üyelik, sivil toplum kuruluşları ve Boyner Grubu Gönüllüleri gibi toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunması her zaman desteklenmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Boyner KasiyerMuğla
Bodrum
Midtown
Lojistik YöneticisiMuğla
Bodrum
Midtown
Satış DanışmanıKonya
Kulesite 
Satış DanışmanıAnkara
Kentpark
Online Ticari Planlama Yetkilisiİstanbul
Avr.
Alokasyon Yetkilisiİstanbul Avr.
İstanbul Asya
Lojistik AsistanıAnkara
Kentpark

Daha Fazla BOYNER İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

6 yorum

  1. merhabalar
    14 yıldan beri örgü kumaş deneyimim var (ham örgü-boyahane-planlama-müşteri temsilciliği)
    uygun görüldüğü takdirde sizlerle çalışmak isterim 0542 4373781
    iyi çalışmalar

  2. boyner magazsında calısmaktayım saatler cok uygun ama maaslar askerı ucret ve artı prım uzerınden yemek hane var hafta ıcı bır gun tatıl 8 saat calısma servıs var oyle işteee…………

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*