Borusan Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Borusan Lojistik İş Başvurusu

Açık pozisyonlarımızı öncelikle şirket içinde duyurarak şirket çalışanlarımızdan gelen başvuruları değerlendiririz. Aynı zamanda kariyer sitelerine gelen başvuruları da değerlendirerek gerekli niteliklerdeki uygun adayları açık pozisyonlara yerleştiririz.

Borusan Lojistik li Olmak

 • BLOT (Dalış Kulübü, Kayak, Trekking organizasyonları): Her sene şirket çalışanlarına dalış, kayak organizasyonları düzenler, ekip çalışması ve takım ruhunu ortaya çıkaran outdoor aktiviteleri gerçekleştiririz.
 • Kulüp Sokakta (tiyatro, konser): “Kulüp Sokakta” ile her ay gezi, tiyatro ve konser organizasyonlarını düzenler, ailelerimiz ya da arkadaşlarımızla katılırız.
 • Yılbaşı Partisi: Her yıl tüm Borusan grubu çalışanları olarak yılbaşı partisinde bir araya geliriz.
 • Serbest Kılık Kıyafet Uygulaması: Borusan Lojistik’te çalışma hayatının gerekliliklerine uygun olarak “serbest” giyim tarzında giyiniriz.
 • Sosyal Sorumluluk: Borusan Grubu şirketlerinin ortak çalışma alanı bulduğu sosyal sorumluluk platformu “Okyanus Gönüllüleri” ve Borusan Lojistik sosyal sorumluluk grubu “Hayata Değer” farklı çalışma alanlarında sosyal sorumluluk projelerini yürütür, tüm çalışanlarımız ile projelere gönüllü destek veririz.

Kariyer Planı Yaparız

 • Performans ve Yetkinlik Yönetimi, Borusan Lojistikçilerin performanslarını objektif bir biçimde değerlendirip ve potansiyellerini ortaya çıkaracak bir gelişim ortamı sunmak amacıyla uygulanır. Performans ve Yetkinlik Yönetimi ile çalışanlarımızın iş ve kişisel yetkinliklerinin değerlendirilmesi ve fark yaratan yönlerinin geliştirilmesi üzerinde odaklanırız. Hem iş hedeflerinin hem de kişisel yetkinlik hedeflerinin dikkate alındığı performans değerlendirme görüşmelerini her yıl düzenli olarak yılda 2 kere yaparız Bu değerlendirmeler ile çalışanın belirtilen görev, yetki, sorumluluk ve hedefleri gerçekleştirmedeki gayret ve başarısını değerlendiririz. Çalışanlarımızın yetkinliklerini astın, üstün, yatay paydaşların ve kişinin kendisi hakkındaki görüşlerini alarak 360 derece yaklaşımı ile değerlendiririz. Sistem, değerlendirme ve geri bildirim kültürü yaratmayı amaçlar. 2000 yılından beri kullanılan, kullanıldıkça geliştirilen “yaşayan” bir sistemdir. Yetkinlikleri işe alımlarda sorgulanırken, Yetkinlik Değerlendirme sonuçları; Performans Yönetimi, Eğitim & Gelişim Yönetimi, Kariyer Planlaması, Yedekleme Planlaması aşamalarında kullanırız.
 • Yetenek Yönetimi ile Borusan Lojistikte her çalışanı bir yetenek olarak kabul ederiz. Yetenek Yönetimi sürecinde çalışanlarımızın performans sonuçları ile geleceğe dair potansiyellerini değerlendirir, aramızdaki fark yaratan yetenekleri belirleriz.
 • Ücret Yönetimi ve Yan Haklar konusunda Borusan Grubu’nda işlerin şirket hedefleri ve organizasyon yapısı ile bütünleşik olarak tanımlanmasına yönelik HAY İş Değerlendirme Sistemini kullanırız. İşe alma, kariyer yönetimi, ücretlendirme ve yan olanaklar için temel oluşturan bu sistemde, iş grubu ve seviye bilgisi, kişiyi değil yaptığı işi esas alarak belirleriz.
 • Esnek Yan Haklar ile çalışanlarımızın yan haklarını yaşam tarzlarına ve farklı ihtiyaçlarına göre kendilerinin oluşturmasına olanak sağlarız. Hobi paketleri, Alışveriş çekleri, Tatil paketi, Yabancı Dil desteği, Check-up v.b. Seçenekleri sunarız.
 • Yıllık izinler: Borusan Lojistik’te çalışanlarımız 1 çalışma yılını tamamlamalarının ardından yıllık izine hak kazanırlar. Borusan Grubu’ndaki kıdemlerine göre aşağıdaki süreler kadar yıllık ücretli izin kullanabilirler.
  1-5 yıl arası çalışanlar için 18 iş günü,
  6-15 yıl arası çalışanlar için 22 iş günü,
  15 yılın üzeri çalışanlar için ise 26 iş günüdür.
 • Şirket Doktoru: Sağlığımızı bizim kadar düşünen şirket doktorlarımız ile yanınızdayız.
 • Özel Sağlık Sigortası: Tüm çalışanlarımızın yatarak tedavi ve ayakta tedavi (iş gurubu seviyelerine göre belli oranlarda) sigorta prim ödemesini karşılarız.
 • Hayat Sigortası: Çalışanların pozisyonlarına göre çalışanlarımıza hayat sigortası yaparız.
 • Bireysel Emeklilik: Çalışanların pozisyonlarına göre çalışanlarımıza Bireysel Emeklilik kurum katkısı yaparız.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

7 yorum

 1. ekip çalışmasının önemini bilen temsil yeteneği güçlü ve iletişim becerisi yüksek, yönetici yardımcılığı hususunda oldukça deneyimlere sahibim.(1991 -1999 trihleri arasında çeşitli bankalarda operasyon yetkilisi olarak çalıştım) Yüz yüze mülakata katılarak iş ve iş becerilerimin uygunluğu hususunu detaylı konuşmayı çok isterim.Teşekkür ederim.

 2. ben çetin okumuş 1979 zonguldak doğumluyum. 2012 2023 yılları arasında kırpat aş de cnc oporotörü olarak çalıştım 2008 2011 yılları arasında orda otomotiv de ürwtim oporotörü olarak çalıştım 2005 2007 yılları arasında ermaksan makina fabrikasında frezeci olarak çalıştım şuan işsizim sizden iş istiyorum üretim yada uygun gördüğünüz iş istiyorum telefon numaram 0543 844 03 18

 3. Merhaba ben 30yillik oto lastik tamiri ustasıyım.5ildir yapi merkezi etiyopyada çalıştım şu an iş arıyorum.uygun görülürse yurtdışı santiyelerinizde çalışmak isterim. Saygilarimla 05324568732

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*