Borusan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Borusan Otomotiv

Borusan Otomotiv 1984 senesinde 47 kişilik bir ekip eşliğinde, BMW distribütörü olarak kurulmuştur. Kurulduğu senede 16 otomobil, 2 tane de motosiklet satışı yapmıştır. Günümüzde ise Land Rover, Jaguar, Mini ve MBW gibi değerli markaları bünyesine bulunduran tesislere sahiptir. Birçok yeniliği ülkemize kazandırmış olup ürünleri geniş bir yelpazeye sahiptir.

Bu durum hitap ettiği bölgenin genişlemesine de yardımcı olmaktadır. Başarılı yatırımlarla bu yönde ilerleyen firma, süreci desteklemek için işe alımlar da gerçekleştirmektedir. Bunları planlı bir şekilde, ihtiyaçları ve gelecekteki büyüme hedefleri kapsamında sağlamaktadır.

Borusan Otomotiv İş Başvuru Formu

Borusan iş ilanlarını kendi platformu üzerinden yayınlamaktadır. Buraya careers.borusan.com üzerinden erişim yapmak mümkündür. Siteye girdiğiniz sadece en üstte, ortada bulunan iş ara butonuna tıklamanız gerekir.

Ardından yalnızca açılan ilanlar incelenmelidir. Bunlar farklı pozisyonlara yönelik açılmış olup başvurmak isteyenlerin bilmesi gereken her bilgi yer almaktadır. Müracaat etmek istiyorsanız herhangi birine tıklamanız, şimdi başvur dedikten sonra hesabınıza girmeniz gerekir.

Hesabınız yoksa bir tane hemen açmanız mümkündür. Sonrasında işe başvuru kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Borusan Otomotiv İş İlanları

Borusan Otomotiv iş ilanlarını sadece kendi platformu aracılığı ile duyurmamaktadır. Bunun haricine Kariyer.net üzerine de hala açık olan ilanlarını görmek mümkündür. Eğer bunları incelerseniz size hitap edenleri bulabilir, kısa sürede başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu çevrimiçi işlemler ardından beklemeniz yeterlidir. Kurumun insan kaynakları yetkileri sizi uygun bulması halinde mülakata katılım için çağıracaktır.

Borusan Otomotiv Açık Pozisyonlar

Borusan Otomotiv’de işe başlamak istiyorsanız güncel iş ilanlarını düzenli şekilde takip etmeniz gerekir. İlanlar her yıl aynı dönemler geldiğinde verilmediği için düzenli inceleme bu nedenle şarttır. Ardından başvuru yapmadan sizinle ne kadar uyumlu olduğuna bakılmalıdır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Süreç Geliştirme Uzmanıİstanbul (Asya)
2Tedarik ve Operasyon MemuruKayseri
3Kara Nakliye MemuruAnkara
4Kara Nakliye MemuruEskişehir
5Dönemsel Operasyon Uzman Yardımcısıİzmir
6Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanıİstanbul (Asya)
7Müşteri Hizmetleri ve Operasyon YöneticisiTekirdağ
Çerkezköy
8Satış Destek Temsilcisiİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
9Yurtdışı Operasyon Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
10Analiz ve Kontrol Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
11Planlama UzmanıAnkara
12Planlama UzmanıKocaeli
(Gölcük)

2 yorum

 1. ’94 yılından 2000’e kadar Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen Rent A Car firmalarında. Decar , Budget. ‘da satış departmanından başlayıp Ofis ve B. Md.lüğü konumlarına yükseldim.
  2000 senesinden sonra Askerlik görevimi tamamladıktan sonra ise
  Otomotiv sektörünün derinlerine inmeye karar verdim.
  Opel Grubunda Yedek Parça Departmanında kariyerimi ilerletirken,
  Hem servis hemde satış işleyişini takip ederek bilgi sahibi oldum.

  Firmanızda oluşabilecek konumlarda çalışmak isterim.

  Saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*