Böhler İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

bohler-is-basvurusu

Böhler İş Başvuru Formu

Böhler İş Başvurusu yaparak Böhler’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Böhler iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakkımızda

TEKNOLOJİ VE TECRÜBENİN GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRDİĞİ NOKTA…

BÖHLER SERT MADEN ve Takım Sanayi ve Ticaret A.Ş. imalat sanayinin önemli ara mamüllerinden biri olan sert metal ürünlerinin imalatını gerçekleştirmek amacıyla 23 Haziran 1967 yılında Kartal/İstanbul’da kurulmuştur. 4700 m2 arazi içerisinde ve 2200 m2 kapalı alan üzerinde yer alan tesiste yaklaşık 90 personel görev yapmaktadır.

Dünyada sert metal üretimini gerçekleştiren ilk iki firmadan birisi olan Böhlerit G.m.b.H. & Co KG/Avusturya iştiraki ile faaliyete geçen BÖHLER SERT MADEN, en son teknolojiye uygun üretim imkanları ve güçlü servis teşkilatı ile 1967’den beri ülkemizin yanısıra Pakistan, İran, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Mısır, Tunus, Macaristan, Romanya, Avusturya ve Almanya gibi uluslararası pazarlarda da kalitesini kanıtlamıştır. Uzun bir süreden beri Toplam Kalite felsefesini benimseyen BÖHLER SERT MADEN, müşterilerine sunmuş olduğu ürün ve sağladığı hizmetlerle ilgili olarak TÜV CERT ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesine sahiptir.

Başvuru formu için tıklayın.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*