Bizcon İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Bizcon-logo

Bizcon personel alımı yapacak!

Bizcon iş başvurusu yaparak sizde Bizcon ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Bizcon personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bizcon eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bizcon insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ACRON günümüz dünyasının ve geleceğin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayacak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön verecek daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri danışmanlık şirketidir.

ACRON, kurulduğu tarihlerden itibaren Türkiye’yi bilişim teknolojileri ve tasarımı, veri bütünlüğü ve süreç analizi konularında hep bir adım ileriye götüren, lider kalite standartlarının yakın takipçisi olan; SAP Gold Partner’larının birleşmesiyle meydana gelmiştir. Holdinglere, sektörlerinin lideri konumundaki büyük firmalara ve KOBİ’lere sektörel hazır içerikli çözümler üreten ACRON ‘güven’ faktörünü şirket genetiğinin vazgeçilmezleri arasında görmektedir.

Kariyer

ACRON, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi hedefleyen ve bu hedefe ulaşmak ve başarılı olmak için en önemli kaynağın, yaptığı işe değer katan ve fark yaratan çalışanları olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. ACRON çalışanı olmak, Türkiye’de SAP sektörü içinde başarılı projeleri, beklenen maliyetle gerçekleştiren ve memnuniyet yaratan hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir takımın parçası olmak demektir.

ACRON Yönetiminin ilkesi, bünyesine çalışkan, yetenekli, yaratıcı ve başarılı kişileri çekmek, gelişmelerine yardımcı olmak, üst kademelere ulaşma yollarını açık tutarak bu sektörde kariyer yapmalarını sağlamak ve uzun yıllar birlikte çalışmaktır. Çalışanlarının güncel ve son teknolojik gelişmeleri takip edebildiği, farklı beceriler kazandığı, kariyerlerinde ilerleme ve gelişim gösterdikleri bir firma olma yolunda gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

ACRON’un çalışan profilini,  iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutan takım ruhuna sahip, yeniliklere ve gelişime açık, katılımcı ve dürüst kişiler oluşturmaktadır. İşe alımda yaş ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın adayların en az lisans mezunu olmaları beklenir.  İş basvuruları internet sitesi, iş birliği içinde olduğumuz kurum ve kuruluşlar, kariyer günleri, faks ve kariyer  e-mail adresimiz aracılığı ile  kabul edilir.

ACRON çalışanlarının büyük bölümünü oluşturan Danışmanlık pozisyonu için değerlendirme süreci, adaylarla birebir yapılan mülakatlarla başlıyor. Görüşmelerde ACRON tanıtımı, iş tanımı ve çalışma koşulları hakkında bilgi verilir. Kariyerinize ACRON’da danışman adayı olarak başlayan stajyerler 3 ay boyunca her gün katılacakları bir eğitim programına dahil edilerek deneyimli danışmanların gözetiminde SAP tabanlı yazılım geliştirme ve uygulama eğitimi alırlar. Eğitim sürecinin sonunda belli bir seviyenin üzerinde performans gösteren adaylar ACRON bünyesinde çalışma hakkı kazanarak SAP sektöründe çalışmaya hazır birer danışman olarak kariyerlerine başlamış olurlar.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*