Bingöl Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

bingöl-belediyesi

Bingöl Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Bingöl Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Bingöl Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bingöl Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bingöl Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bingöl Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Bingöl Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.

Bingöl’e bağlı bulunan ilçeler; 

Adaklı · Genç · Karlıova · Kiğı · Solhan · Yayladere · Yedisu

Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bingöl Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.bingol.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

 

2 yorum

  1. Dicle Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bitki Koruma Bölümü mezunu olup.Serada üretim deneyimine sahip.Diyarbakır karpuzunda ıslah çalışmalarına katılmış olup deneyim sahibi olmakla beraber şuan Bingöl yerli domatesi ıslah çalışmasını yürütmekte.2013-2023 İŞKUR Fen işleri müdürlüğünüzde park bahçe bölümünde bünyenizde çalışmış olup tekrar bünyenizde çalışmaktan gurur duyacağımı belirtmek isterim.

  2. Adim yunus yuksel 1991 dogumluyum. malatya anadolu teknik meslek lise menzunum
    Elektrik eletoronik bolumunu bitirdm. 2023 de hakkari yuksekova 3 uncu piyade tumen komutanliginda sistem ve santral gorevliydm tum elektrik ve eletoronik arzalari gidermesi yapiyordum. İnternet baglantisi bilgisiyar kurulmasi ,ses sistemi ayarlamasi, tv kurulmasi telefon yapmasi kapasitedeyim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*