Bilgin Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

bilgin-enerji

Bilgin Enerji İş Başvuru Formu

Bilgin Enerji İş Başvurusu yaparak Bilgin Enerji ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgin Enerji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.,

Bilgin Enerji, 1992 yılından beri yerli ve yenilenebilir kaynaklardan elektrik üretim tesisleri geliştirip, kurulumunu yapıp işletmektedir. Bilgin Enerji bugün toplam 405 MW kurulu gücüyle, Türkiye enerjisinin %1’ini tek başına yenilenebilir kaynaklardan karşılamaktadır.

Bilgin Enerji Yatırım Holding olarak, bir yandan enerji sektöründeki faaliyetlerimize devam ederken; diğer yandan tüm iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumun tümü için değer yaratmaya da büyük önem vermekteyiz. Paydaşlarımıza karşı olan sorumluluk bilincimiz çerçevesinde, kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizi sağlık ve eğitim altyapısının geliştirilmesi , çevrenin korunması ile yerel ekonominin gelişiminin sürdürülebilir kılınması hedeflerine yönelik olarak planlamaktayız. Bu hedefler çerçevesinde yaklaşımımız, enerji santrallerimiz etrafındaki yerel halkın talep ve ihtiyaçlarına öncelik vermektir. Planladığımız sosyal sorumluluk projeleri ile yerel halkın yaşam kalitesini arttırmak nihai hedefimizdir. Sektörümüzdeki lider konumumuza yakışır şekilde, topluma ve çevreye fayda sağlamak adına yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarımızı, kurumsal kimliğimizin bir parçası olarak görmekten gurur duyuyoruz.

İş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

 

6 yorum

 1. ben 15 yıldır eskavatör operatörüyüm E+G belgem var çalıştım yerler GAMA holding rusya. MUAMMAR ARABİ yabancı firma libya, AİMKLŞ azerbaycan devleti yabancı firma altın madeni, SUMMA holding güney amerika venezuela, ARSEL BİTİ ortak işi pırojesi libya tel 0539 2674863

 2. 4 yıllık lisans mezunuyum.dumlupınar üniversitesi sosyoloji bôlümünden bu yıl mezun oldum.insan kaynakları pozisyonu tercih ettiğim iş alanları arasında. Şirketinizde uygun pozisyona iş başvurusunda bulunmak istiyorum.

 3. ADRES :Yeni mahallesi 4715 sokak No:3 K:4 D:7 Manisa
  GSM : 0543 404 02 44

  İSMAİL BODUR

  DOĞUM YERİ : AKHİSAR / MANİSA
  DOĞUM YILI : 1981
  ASKERLİK DURUMU :2000/2001
  MEDENİ HALİ : EVLİ
  EĞİTİM DURUMU : TEKNİK LİSE VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
  BÖLÜMÜ : ELEKTRİK
  YABANCI DİL : İNGİLİZCE / AZ
  BİLGİSAYAR : SAP ;MICROSOFT OFFICE, LOGO , MİKRO ve VEGA
  BELGELER : EKAT 34,5 Kv

  İŞ TECRÜBELERİ:

  1: GEDAŞ bünyesinde Fiber elekt. Şirketinde Manisa Arıza Bakım Onarım biriminde Ekip şefi olarak görev yaptım. EKAT belgem var. Süreç içerisin de yapılan mülakatlar sonucunda Gediz Elektrik AŞ şirketine geçiş yaptım. Gediz A.Ş bünyesin kesici ekibinde ekip şefi olarak görev yapmaktayım. Ekip bünyemde TR,Kesici,A.T.O ve modüler hücre ve açık şaft olmak üzere tesisi bakımları yapılması ile birlikte; 3F+1T Fider+Aşırı akım koruma rölelerinin montajı ve koordinasyonu yapılmaktadır. Bünyemizde Thytronıc,PNC,MC,Fanox röleleri kullanılmaktadır. Çalışmaya devam etmekteyim (2010-Devam)

  2: Santral sistemleri montaj, teknik servis desteği olarak multitek ve karel santrallerde GÜRKOM BİLGİ İŞLEM’ şirketinde TEKNİK servis sorumlusu olarak çalıştım. Şirkette santral sistemleri yanı sıra açık ve kapalı devre olmak üzere kamera sistemi; UPS (kesintisiz güç kaynağı) sistemleri, alarm sistemleri interkom sistemleriyle beraber tlf, fax, cep tlf, araç kiti montajı ve tamirleri teknik servisimde bünyem altında yapılmaktaydı.(2000-2001)

  3: TEDAŞ bünyesinde bulunan SEZEN YAVUZ LMT ŞTİ ‘de AKHİSAR bölgesinde KESME /AÇMA şefi olarak görev yaptım.(2002-2003)

  4: VESTEL ELEKTRONİK A.Ş. IQC Component Quality Team Leader KALİTE KONTROL TEKNİKERİ İLK KADEME YÖNETİCİSİ YAN SANAYİ ORGANİZASYONU/KOMPONET POSTABAŞI.
  – Kalite Departmanında 6 yıl yöneticilik deneyimine sahibim,
  – Kalite Kontrol ve Kalite Güvence süreçleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,
  – Kalite Yönetim Sistemlerinin uygulanması, geliştirilmesi ve sistemin sürekliliğini sağlayıp faaliyetlerin oluşturulmasında; proseslerinin uygulamaya alınması ve gelişimine liderlik ederek çalışmalar yaptım. (2003-2009)

  5: Hizmet Bilişim ve Güvenlik sistemlerinde bölge sorumlusu olarak görev yaptım. LOGO prg eğitimi Logo Sistem Uzmanı belgesini aldım. Program kurulumu ve eğitimi vermekteyim. Bünyemde logo, mikro prg satış ve kurulum; güvenlik kamerası – Santral – bitakep –perkotek ve bekçi tur sistemleri satış ve kurulum yapılmaktadır.

  ALINAN KURSLAR:
  ELGİNKAN VAKFI
  ÜMMÜHAN ELGİNKAN MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ’NDE DİJİTAL VE ENDÜS. ELEKTRONİK kursu
  VESTEL ELEKTRONİK ‘ de
  A:SAFETY EGİTİM SEMİNERİ
  B:ROHS EGİTİM SEMİNERİ

  Erzincan Eğitim merkezinde 34,5kV EKAT Eğitimi alarak belgeyi almaya hak kazandım.2010

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*