Beckman Coulter İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Beckman_Coulter

Beckman Coulter İş Başvuru Formu

Beckman Coulter İş Başvurusu yaparak Beckman Coulter’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Beckman Coulter iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Beckman Instruments Inc. ile Coulter Corporation’nın 1997 yılında birleşmesi ile kurulmuş ve sektöründe lider olan Beckman Coulter, dünya çapında onbinlerce bilimsel ve analitik çözüm sistemleri ile hizmet vermektedir.
Beckman Coulter, hastalıklarla mücedelenin her safhasında, laboratuar sürecini basitleştiren ve otomatize eden sistemleri ile dünya lideridir. Beckman Coulter her türlü laboratuar ihtiyaçlarına cevap veren cihazlardan, kimyasal kitlere, yazılımlardan, aksesuarlara kadar oluşan geniş bir ürün yelpazesinin tasarımını, üretimini, pazarlamasını ve servis hizmetlerini sağlamaktadır. Beckman Coulter ürünleri komplike klinik laboratuarlardan, endüstriyel ve bilimsel araştırma laboratuarlarına kadar çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.
Şirketin teşhise yönelik ürün yelpazesi hastane laboratuarlarında rutin olarak yapılan tüm kan testlerini kapsamaktadır. Medikal ve ilaç araştırma bölümleri ise gen araştırma, hücre ve protein testlerini içeren çok geniş bir ürün yelpazesini içermektedir. Şirketin dünya çapında yaklaşık olarak 125.000 farklı laboratuarda sistemleri bulunmakla birlikte, yıllık gelirinin %68‘ini satış sonrası bakım hizmetleri, analiz ve araştırma kitlerinin satışından elde etmektedir. Beckman Coulter ürünlerini 130 farklı ülkede pazarlamaktadır.

Beckman Coulter Türkiye, 1987 yılında Coulter Elektronik ismiyle kurulmuş olup, 1997 yılından beri Beckman Coulter ismi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Şu anda İstanbul merkez olmak üzere, Ankara ve İzmir’de de ofisleri bulunmaktadır.

Buradan insan kaynaklarına ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*