Bayındır Sağlık Grubu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

bayındır-sağlık-grubu

Bayındır Sağlık Grubu İş Başvuru Formu

Bayındır Sağlık Grubu İş Başvurusu yaparak Bayındır Sağlık Grubu’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bayındır Sağlık Grubu iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1992 yılında büyük ve cesur bir atılım olarak nitelendirilen, ilerleyen yıllarda övünç kaynağı, Türk özel hastaneciliğinin de en güzel örneği olan Bayındır Tıp Merkezi Ankara, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün Bayındır Sağlık Grubu olarak 22 işletme yılını geride bırakmıştır.

Ülkemiz insanlarının sağlık standartlarını yükseltmeye kendini adayan Bayındır Sağlık Grubu, ilkleri başlatan bir sistem ile açılışından bu yana birçok atılım gerçekleştirmiştir. Ortaya koymuş olduğu performans ile az zamanda çok ve büyük işler başarma gayreti içinde olmuştur.

15 Temmuz 1992’den bugüne Bayındır Sağlık Grubu, Bayındır Hastanesi Söğütözü, Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Bayındır Diş Klinikleri, Bayındır Levent Tıp Merkezi ve Bayındır Hastanesi İçerenköy yatırımları ile büyüyerek, dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

İş başvuru formu için tıklayın!

2 yorum

  1. Öncelikle bu işi yapmak için sağlık sektöründe olmak için çok büyük çaba sarf ettim bir çok eğitim görüp sertifikalar aldım.Çalışırken severek isteyerek verimli bir şekilde işime odaklandığım adapte olduğum meslek kendimi tamamen sağlık sektörüne adamak istiyorum çünkü o kadar çok bu sektörde olmak istiyorum ki 11 yıl Dışkapı eğitim araştırma hastanesi etlik semt polk.de çalıştım kendimi çürüttüğümü düşünüyorum ve bu yüzdendir ki sizin bünyenizde çalışmak istiyorum kabul etmenizi,değerlendirmenizi rica ediyorum saygılarımla…(hasta kayıt kabul,hasta bakımı tıbbi sekreterlik alanlarınızda görev almak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen acil yardımınızı bekliyorum ANKARA da ikamet etmekteyim…)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*