Basf İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Basf-logo

Basf İş Başvuru Formu

Basf İş Başvurusu yaparak Basf’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Basf iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakkımızda

BASF şirketleri Türkiye’deki pek çok sektöre hammadde sağlamaktadır.

BASF Grup şirketleri Türkiye’de 700’e yakın çalışana iş sağlamaktadır. Türkiye’de çeşitli şehirlerde bulunan üretim tesislerinde, deri ve tekstil kimyasalları, dispersiyon kimyasalları, yapı kimyasalları ve poliüretanlar üretilmektedir.

Gelecekteki zorlukları 100,000 kişilik bir ekip olarak karşılamak: Dünyanın her yanındaki BASF çalışanları, şirketin başarısına her gün katkıda bulunmaktadırlar.

200’ü aşkın ülkede bulunan iş ortaklarımız, The Chemical Company’nin benzersiz ürünlerine güvenmektedirler. Bunun nedeni, müşterilerimiz için zekice ve en gelişmiş çözümleri üretmeye odaklanmış olmamızdır. Tutkunuzu, yaratıcılığınızı ve gücünüzü, gerçek bir küresel lider olan BASF’a kazandırın.

BASF, küresel piyasada, dengeli bir portföye sahip ve heyecan verici iş olanaklarına sahip bir şirket olarak ismini duyurmuştur. Çalışanlarımıza kişisel becerilerini artırma ve mesleki kariyerlerinde ilerleme olanakları sunmaktayız. Yeteneklerinizi uygulamanıza ve amaçlarınıza ulaşmanıza yardım etmek için buradayız. Hızla değişen dünyada BASF, çeşitli kişilerin ve bölümlerin şirketin başarısını sağlamak ve onun mükemmel bir çalışma ortamı olmasına katkıda bulunmak için birlikte çalıştığı karma bir gruptur. Gelin kendiniz görün!

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

3 yorum

  1. Merhaba öncelikle firmanızın güvenilirliği ve disiplinin den etkilendiğim için bünyesinde çalışmak istiyorum.Ben 20 yıldır otoboyacılığı yapıyorum. Şuanda Renault mais bursa şube müdürlüğünde çalışmaktayım.sizin bir kolunuz olan baslac ve glasurit otomotiv boyalarının teknik servis Marmara Bölgesi departmanında ihtiyaç olması halinde bu göreve talibim.saygılarımı sunuyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*