Bartın Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Bartın Belediyesi İş Başvurusu

Tabiat parkları ve doğasının güzelliği ile bilinen Karadeniz illerinden Bartın, bir liman kenti olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Belediye bünyesinde vatandaşlarını yıllar içerisinde sürekli istihdam eden, sıklıkla işe alım ilanları açan Bartın Belediyesi personel ve memur alımları 2023 yılında da devam ediyor. Peki siz, Bartın Belediyesi bünyesinde geçici personel, işçi, memur ya da daimi çalışan olmak istemez misiniz? Bunun için yapmanız gerekenleri bilmiyorsanız, bu yazımızda size rehber olacağız.

Yazımız içerisinde, Bartın Belediyesi’nin iş ilanlarını nerede açtığına, nasıl başvuru yapabileceğinize, açık pozisyonlara ve ihtiyaç bulunan kadrolara dair ayrıntılı ve en doğru bilgileri bulabilirsiniz.

Hangi Kadrolarda Alımlar Yapılacak?

Belediyede personel ya da memur olarak çalışmak isteyen pek çok insanın merak ettiği konuya da açıklık getirelim. Bartın Belediyesi’nde yıl boyunca pek çok kadroda ihtiyaç doğuyor, ancak başlıcaları aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • İtfaiye Müdürlüğü kadrosunda personel ve memur alımları, sınavlı bir biçimde gerçekleştiriliyor.
 • Zabıta Müdürlüğü kadrosunda da personel ve memur alımları mevcut. KPSS puanı talep ediliyor.
 • Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde personel ve memur istihdamı, 2021 başlarında olduğu gibi periyodik olarak yapılacak.
 • Liman İşletme Müdürlüğü kadroları için de işçi ve sertifikalı memur istihdamı mevcut.

Açık Pozisyonlar ve Sınavlı & Sınavsız Alımlar

Bir liman kenti olan Bartın’da, belediyenin personel ve memur alımları için sunduğu açık pozisyonlardan bazılarını da sizin için örnekleyelim.

 • Cankurtaran: Sertifikalı ve deneyimli cankurtaran alımı, limanda çalıştırılmak üzere sıklıkla aranıyor.
 • Sağlık Personelleri: Bartın Belediyesi personel ve memur alımları kapsamında açık pozisyonlardan bir tanesi de, hem belediyede hem de limanlarda çalışacak acil durum sağlık personelleri.
 • Şoför: Ulaşım hizmetleri kadrosunu geliştirmek isteyen belediyede, şoför alımları da sınavsız olarak devam ediyor.
 • Zabıta: KPSS’den taban olarak 50-60 puan talebiyle, zabıta memuru alımları da devam ediyor.
 • İtfaiye Eri: Bartın İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere, KPSS puanı şartlı itfaiye eri alımları da yapılıyor.

Bartın Belediyesi İş Başvuruları Nasıl Yapılır?

Bartın Belediyesi personel ve memur alımları kapsamında, tüm iş ilanları İŞKUR’dan açılıyor ve başvurularınızı yine bu kurum aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Sınavsız alımlarda, genelde kura yöntemi uygulanırken, sınavlı alımlarda sınav puanınızın büyük bir etkisi var. Kısaca, belediyede çalışmak istiyorsanız, öncelikle İŞKUR sistemine iskur.gov.tr üzerinden ya da şehrinizdeki kurum şubesinden kaydolmalı, sonrasında kendinize uygun bir ilan bulmak için sürekli takipte olmalısınız.

Başvuru Tarih Aralıkları

Belediyede personel ya da memur olarak çalışmak adına her an şansınız var, çünkü iş ilanları sadece ihtiyaç dahilinde açılıyor ve belirli bir başvuru tarih aralığı mevcut değil. İŞKUR’da bulunan Bartın Belediyesi iş ilanlarını haftada bir kez kontrol ederek, başvuru gerekliliklerine uyduğunuz ilanlara aktif olduğu süre içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebilir ve sonuçları yine sistem üzerinden görebilirsiniz.

Bartın iş ilanları İçin Tıklayınız.

5 yorum

 1. ben siirt eruhta uzman çavuşluk yapıyorum ve aralık sonunda sözleşmem bitiyor sözleşme yenilemedim ve yatay geçiş hakkımı kullanarak belediyenizde işe başlamak istiyorum… telefon numaram: 05532806117

 2. Istanbuldan bartina geldim işsiz kaldım 2 cocukla kiracı yim e b src2 piskoteknik silahlı guvenlik belgem dahi var belediyemiz ve çevre yerlerden ıs istiyorum

 3. Merhaba. Evli 2 cocuk babasıyım kiradayım eşim çocuktan ötürü çalışamıyor. Uzun yol tecrübem var.Src belgelerim var forklift operatörlük belgem var. 15 yıllık satış pazarlama deneyimim var. Kompozisyon güzel yazı yarışmasında türkiye 2.ncisiyim. orta derece bilgisayar kullanıyorum.Bartın merkez de ikamet ediyorum.bünyenizde çalışmak isterim. 1983 doğumluyum. Şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*