Barsan Global Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Barsan Global Lojistik İş Başvurusu

Firması Hakkında BilgiBarsan Global Lojistik, 2002 yılında İstanbul’da kurulmuş bir lojistik şirketidir. Şirketin hizmetleri havayolu taşımacılığı, deniz nakliyesi, demiryolu nakliyesi, denizyolu taşımacılığı, yerden yüke taşımacılığı, depolama ve depolama hizmetlerine kadar uzanmaktadır. Tüm bu hizmetler, şirketin çevre ülkelerinde ve global şebekesinde gelişmiş bir şirket oluşturmak için yürütülen tecrübeli müşteri hizmetleri, daha yüksek güvenilirliği, daha iyi lojistik çözümleri ve en iyi standartlara ulaşmak için geliştirilmiş bilgi teknolojileri aracılığıyla sunulmaktadır. Barsan Global Lojistik, dünyanın çeşitli yerlerinde yer alan müşterilerine özelleştirilmiş lojistik hizmetler sunmaktadır.

Personel AlımıPersonel alımı için Barsan Global Lojistik olarak iki yetenekli aday aramaktayız.

Personel alımına katılmak için deneyimli ve nitelikli bir pozisyon arıyoruz.

Adaylarımızın, lojistiğin hareketinde, uluslararası ticarette, hizmetlerin anlaşmalı olarak çalışmasında ve veri tabanı yönetiminde alan arası tecrübeyi veya eğitimini bilmesi gerekiyor. Tercihen, çalışma veya eğitim arka planı olan logistik veya lojistik yönetimi alanında yüksek bir eğitim seviyesine sahip olmasını istiyoruz.

Ayrıca, yurtiçi ve yurtdışında sözleşmelerin güvenilir bir şekilde yönetilmesi ve lojistik süreçlerinin geliştirilmesi için çözümler geliştirmelerini bekliyoruz.

Adaylar uygulamalarını CV ve kapak mektubu ile veya iş başvurusu formlarımıza gönderebilir. Başvuruları değerlendirmeden önce, uygun adaylarla telefonla görüşme yapmayı planlıyoruz. Sonunda, uygun adayları bizimle çalışmaya davet edeceğiz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?İş başvuruları yapmak için, www.barsanglobal.com adresine giderek “İşe Alım” sayfasını ziyaret edin. Sayfada, sektörler, dünyadaki şubeleri hakkında bilgiler ve başvuru formu bulunmaktadır. Başvuru formu doldurduktan sonra, kuruma kimliğinizi ve diğer gerekli belgeleri ekleyerek başvurunuzu gönderin. Firma tarafından onaylanan başvurulara, kabul edildiğinizi belirten bir e-posta gönderilecektir. Ayrıca, çalışmaya başlayana kadar oluşturulan tüm adımlar hakkında e-posta ile bildirim alınacaktır.

Çalışanlar İçin Sunulan Sosyal Haklar Ve İmkanlar Nelerdir?1. İş Güvenliği: Çalışanlarımızın hiçbir zaman güvensiz iş ortamlarına maruz bırakılmamasını sağlamak için tüm kuralların ve yönetmeliklerin gerektiği gibi uygulanmaya çalışılır.

2. Sağlığa Yönelik Sosyal Branşlar: Toplu sözleşme kapsamında çalışanlarımız ve aileleri için ciddi bir sağlık güvencesi elde etmek için görev yapan sosyal branşlar mevcuttur.

3. Çalışan Hakları: Ücret, yükseltmeler, ek zamanlar ve kıdem tazminatlarının yanında yemek, araba, masraf nispetleri gibi çeşitli özel hak ve imkanlar çalışanlarımız için vardır.

4. Sosyal Etkinlikler: Bir yılda birkaç kez çalışanlarımızın iş stresini ve kapasitesini yenilemek üzere düzenli olarak etkinlikler tertip etmekteyiz.

5. Eğitim Fırsatları: Tüm çalışanlar, mesleki gelişimi ve kariyer yolunda yardımcı olmak için dersler ve eğitimler sunmaktayız.

6. Kişisel Gelişim: Çalışanlarımıza maddi ve manevi alanlarda kendilerini geliştirebilecekleri eğitim seminerleri sağlamaktayız.

11 yorum

 1. tırlarda yetiştirilmek üzere eleman alımı icin başvurmak ıstemiştim ben 2008 de aldıgım e sehliyetimle kamyancuyum src 4 ve pisko teknik var görürsenız sızinle calışmak isterim pasaportumda var bursada oturuyorum tel 05356926207 ıyı calışmalar

 2. iyi aksamlar 68 aksaraydan mehmet barsan logısccs ailesıne katılıp calısmak istiyorum uygun görursenız 1982 dogumluyum saglık sorunum hıc olmadı butun belgelere sahıbım daha önce aksarayda söyler naklıyatta hızmet vermekteydım kendı ısteyımle ısten ayrıldım uygun görursenız 0544 531 96 69 nodan ulasa bılırsınız saygılarımla tekrardan ıyı aksamlar ve ıyı basarılar dılerım

 3. ÖNCELİKLE İŞ HAYATINIZDA KOLAYLIKLAR DİLERİM.EN SON MARS ULUSLAR ARASI TASIMACILIK DA 5 YIL CALISTIM.SRC 1 2 3 4 5 +,PSİKO TEKNIK+PASAPORT 10 YILLIK +DİJİTAL E SINIF EHLİYET MEVCUT OLUP AVRUPANIN ALMAN,İTALYA,FRANSA,CEK,DANIMARKA,ISVEC,İSVİCRE,BELÇİKA,PORTEKİZ,İSPANYA,SLOVAK,MACAR,HOLLANDA,POLONYA BÖLGELERİNDE HİC KAZASIZ VE VUKUATSIZ HEM KARADAN HENDE TRIESTE VEDE LÜKSENBURG TAN TREN CALISTIM.LİSE MEZUNU VE 1969 KIRIKKALE DOGUMLUYUM.SON İŞ YERİNDEN KENDİ İSTEGİMLE AYRILDIM HİC BİR SAGLIK PROBLEMİM OLMAYIP,BARSAN GLOBAL LOGİSTİC AİLESİNE UYGUN GÖRDÜNGÜNÜZ TAKTİRDE KATILMAK İSTERİM, SAYGILARIMLA 0532 463 9860

 4. Slm 13 yıldır tır şöförüm türkiye ici calışıyorum serece 3#4 pisko teknik dijital ehliyetim ayrıcam 10 yıllık pasaportum var. Barsan ailesine katılmak istiyorum bilgilerinize arz ederim….barsan bursa bölgesinde aktif calısan şöför referansı.arkadaş verebilirim ….cep..0543.684.72.63 …

 5. Ben 35 yaşındayım d sınıfı ehliyetim var src 3 belgem var piskoteknik belgem var dijital ehliyetim var pasaportum 10 yıllık yetistirilmek üzere yurtdışı tır soforlugu işi istiyorum ilginize tel 0542 302 35 06

 6. SLM DİNÇER LOJİSTİKTE ÇALIŞMAKTAYIM ÜÇÜNCÜ YILIM TÜM BELGELERİ TAM YURT DIŞI ÇALIŞMAK İSTİYORUM. ADANA’da İKAMET EDİYORUM EHLİYET:-CE- SRC 2.3.4.5 YANICI MEVCUT ADR’Lİ DİJİTAL KART PİSİKOTEKNİK PASAPORT MEVCUT 0507/8499538

 7. 1996 yılından beri ağır vasıta sürücüsüyüm 2001 den beri avrupa hattında araç kullanmaktayım halen çalışmaktayım sizinle çalışmak istiyorum her türlü sürüş ve lojistik eğitimleri aldım ileri derecede sürüş eğitimleri ders ve transport konusunda evrak işlem yapılabilecek evrak konusunda eğitimleri almış bulunmaktayım sürücü için ne gereken evrak ve belge konusunda herşeyim hazır hiç bir eksiğim yoktur ADR ehliyetim 2023 yılında bitiyor bu işi profosyonel olarak ve zevkle yapıyorum halen çalıştığım iş yerimden memnun olmadığım için başka iş arıyorum bu işi barsada bulabileceğime inanıyorum ,kalın sağlıcakla..

 8. iyi akşamlar.sürücü bankasındaki ilanız üzere yazıyorum.ben afyondan mahmut yaşım 36 bekarım tır kullandım yurt içinde sizinle çalışıp gerekli bilgi ve eyitimi alıp yurt dışında çalışmak isterim src 2ve4 piskoteknik belgem var ehliyetim e d. tel.05380753728.

 9. Slm sayın barsan ailesi adım barış tır
  Şoförüyum yedi yıllık bir tecrübem var
  Şuan çalışmıyorum bende barsan ailesine katılmak istiyorum src3&4
  Piskoteknik dijital ehliyet var beni kabul ederseniz çok sevinirim 5050027300 teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*