Balnak Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

balnak-lojistik-is-basvurusu

Balnak Lojistik İş Başvuru Formu

Balnak Lojistik İş Başvurusu yaparak Balnak Lojistik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Balnak Lojistik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Başvurusu

Güncel iş fırsatlarını web adresinden görebilir ve başvuru yapabilirsiniz; diğer başvurularınız için de uygun olduğunuzu düşündüğünüz pozisyonları belirten bir ön yazı ileik@balnak.com.tr e-posta adresine özgeçmişinizi yollayabilirsiniz.

Stajyer Olmak

Balnak`ta stajlar yaz ve kış aylarında olmak üzere iki dönemde gerçekleştirilir.

Yaz dönemi için başvurular Nisan ayı içerisinde yapılmalıdır. Başvurular Nisan ayı sonunda değerlendirilir ve ihtiyaca uygun olan adaylar staj programına alınır. Stajyerlerin sahip oldukları özellikler ve beklentileri çerçevesinde, Operasyon bölümleri ve destek bölümlerinde (Finansman, Satınalma, Muhasebe, İnsan Kaynakları, Bilgi İşlem, Pazarlama ) gelişimlerine katkı sağlayacak çalışmalarda bulunmak üzere staj programlarını tamamlamaları sağlanır.

Stajyerler, öncelikli olarak sektörümüzle ilgili bölümlerde okuyan üniversite öğrencileri arasından seçilir.

Meslek ve ticaret lisesi öğrencilerinin kış dönemi için yapacakları başvurular, öğrenim dönemi başlamadan önce tamamlanır, öğrenim dönemiyle birlikte staj dönemi başlar, staj yapan kişi 2 gün okulunda, 3 gün Balnak`ta bulunarak stajını tamamlar.

Şirketimize staj başvurusunda bulunmak için lütfen ik@balnak.com.tre-posta adresine kısa özgeçmişinizi yollayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*