Bahçıvan Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

bahcivan_logo

Bahçıvan Gıda İş Başvuru Formu

Bahçıvan Gıda İş Başvurusu yaparak Bahçıvan Gıda ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bahçıvan Gıda iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Eğitim ve Geliştirme

Şirket çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini sağlamak amaçlı eğitim ve geliştirme çalışmaları yapılır. Tüm çalışanlarımız için bugünün ve geleceğin çalışma ortamında profesyonel gelişimlerine ilişkin kendi sorumluluklarının farkında olacakları, yüksek performans odaklı çalışma kültürünü yaşayacakları eğitim ve gelişim faaliyetleri planlanır.

İşe Alım Süreci ve İstihdam

Bahçıvan Gıda’da personel istihdamı, pozisyonun beklentilerini karşılayan; bilgi, beceri, yetenek, istek ve enerjiye sahip adaylarla sağlanır.
Aday başvuruları internet, gazete ilanları, e-mail, şahsi başvuru vb. yollarla alınır. Boş pozisyonların ilanları www.kariyer.net adresinde yayınlanır. Şahsi başvurular için hr@bahcivan.com.tr adresi kullanılır.

İşe Alım sürecinde Bahçıvan Gıda’nın her pozisyon için belirlediği yetkinlikler kullanılır. Pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylar iş görüşmesine davet edilir ve yetkinlik bazlı mülakat yapılır. Olumlu değerlendirilen adaylar, bölüm yöneticisi ile teknik mülakat yapar. Pozisyona bağlı olarak adayın değerlendirme merkezine alınıp alınmayacağına karar verilir. Olumlu adaylar için referans kontrolü yapıldıktan sonra iş teklifine geçilir.
İş görüşmeleri süresince başvuru yapan ancak değerlendirilemeyen ve görüşmeye katılmasına rağmen olumlu değerlendirilemeyen tüm adaylara bilgi verilir.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*