Avicenna Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Avicenna Hastanesi

‘Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinen hastanemiz 2006 yılında Esenler bölgesinde kurulmuştur. Esenler ’in en köklü kuruluşlarından olan Avicenna Hastanesi, tıbbın tüm hizmetlerinde mükemmellik, hasta memnuniyeti, iyi ve doğru çalışan bir ekip, uygulamalarıyla tanınmış kendini geliştirebilen dünya standartlarında modern bir sağlık tesisi olmayı hedeflemektedir. Modern tıbbi cihazlarla donatılan hastanemiz; yılın 365 günü, uzman kadrosu, poliklinikleri, doğumhaneleri, radyoloji merkezi, yoğun bakım ünitesi (erişkin, yeni doğan ve cerrahi birimleri ile), kadın doğum kliniği, ameliyathaneleri ve ambulansı ile 24 saat hizmetinizdedir.

Kurumumuz Özel Avicenna Hastanesi çalışanını paydaş olarak kabul eden takip çalışması ile misyon ve vizyonuna uygun olarak amaçlarına ulaşmayı hedefler. Bütün çalışanlarının kanuni haklarına saygı duyar ve bu haklarını kullanmasını sağlar.

Çalışanlarına insan onuruna yakışan karşılıklı saygı ve sevgiye dayanan bir çalışma ortamı sunar. Bu konudaki sorumluluklarının bilincinde olarak bütün çalışanlarına eşit ve adil davranır.

Kariyer:

İnsan Kaynakları Politikalarımız
Özel Avicenna Hastanesi misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirerek, çalışanların etkin ve verimli olabilmesini ve bu doğrultuda uyumlu bir iş ortamı oluşturulmasını sağlamaktır.

Bu anlayışla kurumumuz güncel ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile eğitime, gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek çalışanlara sahip olma ilkesini benimsemiştir.

İşe Alım Süreci ve İşleyişi
Özel Avicenna Hastanesi’nde yeni personel ihtiyacı olduğunda sitemizde ve kariyer portallarında iş ilanlarımız yer almaktadır. Bu ilanları takip ederek iş olanaklarını öğrenebilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular değerlendirilir ve İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.

Ücret ve Ek Olanaklar
Ücret: Brüt ücret bazında ödeme yapılır.
Yemek: Ücretsiz öğle yemeği servisimiz ve vardiyalı çalışanlar için akşam yemeği imkanımız mevcuttur.
Lojman: İstanbul dışından başvuran hemşirelerimiz için lojman imkânı sağlanmaktadır.
Sağlık Hizmetlerinden Yararlanma: Çalışanlarımız ve birinci dereceden yakınları hastanemizin sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilmektedirler.
İzin Olanakları;
1 yıldan 5 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar 14 iş günü,

6 yıldan 15 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar 20 iş günü,

16 yılın üzerinde hizmet süresine sahip olanlar 26 iş günü izin kullanma hakkına sahiptir.

Özel Avicenna Hastanesi’nde ayrıca hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin hakları da geçerlidir.

Çalışma Saatleri: Hastanemizde mesai saatleri 08.00-18.00 saatleri arasındadır. Özel Avicenna Hastanesi, 24 saat hizmet veren bir hastane olmasından dolayı vardiyalı çalışma düzeni de bulunmaktadır.
İş Yeri Doktoru: Hastanemizde, sadece çalışanların hastalıklarının tedavisini gerçekleştiren ve ani rahatsızlıklarında müdahalede bulunan bir doktor görev yapmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Plastik Cerrahi Uzmanıİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
2Pratisyen Hekimİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
3Saç Ekim Hemşiresiİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
4Paramedikİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
5Ebeİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
6ACİL TIP TEKNİSYENİİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
7Hemşireİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
8HASTA DANIŞMANIİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
9Tıbbi Sekreterİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
10Vezne Elemanıİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
11Hemşireİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
12Ameliyathane Personeliİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
13Laborantİstanbul Anadolu Yakası – Kartal
14PERİNATOLOJİ UZMANIİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
15Ameliyathane Hemşiresiİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
16Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanıİstanbul Anadolu Yakası – Kartal
17Cildiye Uzmanıİstanbul Anadolu Yakası – Kartal
18SANTRAL OPERATÖRÜİstanbul Avrupa Yakası – Esenler, İstanbul Avrupa Yakası – Esenler
19Servis Elemanıİstanbul Avrupa Yakası – Esenler
20Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeriİstanbul Anadolu Yakası – Kartal

17 yorum

  1. Merhaba. 2008 -2009 yilinda Basaksehir Dev.Hasta. hasta kabul biriminde calistim 2010 yilindan bu yana da fotografcilik yapiyorum bzi nedenlerden dolayi fotografciligi birakiyorum ve is hayatima hastanenizde uygun gördüğünüz birimde calismak istiyorum. İlgilenirseniz memnun olurum iyi günler iyi calismalar…

  2. 6 yıldır çağrı merkezi sektöründe çalışmaktayım insanlarla iletişimim kuvvetli farklı alanda iş hayatımı devam ettirmek istiyorum hastanenizde vezne elemani hasta danışmanı vb pozisyanlarda çalışmak isterim.

  3. iyi günler lise mezunuyum hastanede çalışmak istiyorum hasta danışmanı olarak görev alabılırım en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*