ATK İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

atk-insaat-is-ilanlari

ATK İnşaat personel alımı yapacak!

ATK İnşaat iş başvurusu yaparak sizde ATK İnşaat’ın gücünden güç alabilirsiniz. ATK İnşaat personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ATK İnşaat eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. ATK İnşaat insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ATK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 1993 yılında kurulmuş ve faaliyete geçirilmiştir. Başlangıçta şirket ortaklarının profesyonel hayatlarında üstlendikleri çeşitli pozisyon ve deneyimleri ATK’nın kurulmasında bir temel olarak kullanılmıştır.

ATK İNŞAAT, bugün 18. yılını tamamlarken gerek Türkiye’de gerekse Dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiği endüstriyel tesisler, sosyal ve kültürel binalar, hizmet binaları, otoyollar, havaalanları, oteller ve fabrika inşaatları konusunda oldukça deneyimli ve profesyonel teknik kadrolarıyla beraber 7.000 çalışan sayısına ulaşmış, kamu ve özel sektör otoritelerinin birçok farklı projede tercih ettikleri, deneyim ve tecrübesiyle kredibilitesini perçinlemiş bir şirkettir.

Bölgesel deneyimi, sahip olduğu genç, dinamik ve uzman kadrosuyla ATK İNŞAAT sektörünün her alanında gelişen bilgi teknolojilerini iş süreçlerine uygulayarak çeşitli görevler yüklenmeye hazırdır. İnşaat ve Taahhüt bazında her geçen gün hızla gelişen teknolojiye uygun olarak Ülkemizde ve Dünyada inşa etmek ve hizmet vermek şirketimizin her zaman ilk hedefi olacaktır.

İşe Alım Süreci

Uzun vadede başarı, doğru kişilerin işe alınmasına ve çalışan sürekliliğine dayanır. İşe alım sürecindeki amacımız, müessesemizin başarısına katma değer sağlayacak kişilerin organizasyonumuza dahil edilmesidir.

Eleman seçme ve yerleştirmede ana ilkemiz; işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, proaktif, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışmasına yatkın, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişileri şirkete kazandırmaktır.
İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve ilgili Bölüm Yöneticisi tarafından gerçekleştirilen mülakatlardan sonra, pozisyonun gerektirdiği kişilik envanteri ve yetkinlik testleri uygulanır. İnsan Kaynakları bölümü son aşamaya kalan adayların referans araştırmalarını tamamlayarak iş teklifini gerçekleştirir.

Eğitim Durumu

Müessesemiz çalışanlarına eğitim ve gelişim desteği vererek, onların gerek kişisel gerekse de mesleki anlamda gelişimlerine katkı sağlamayı, işteki performanslarını ve motivasyonlarını arttırmayı, aralarındaki iletişimi güçlendirerek şirket verimliliğini maksimum düzeye çıkarmayı hedefler.

Bu doğrultuda şirket içi ve şirket dışı eğitim programları düzenlenmektedir.

Performans Yönetimi

Performans yönetimi ile amacımız, çalışanlarımızın performanslarını en üst düzeye çıkarabilmek, bireysel performanslarını objektif olarak ölçebilmek kariyer ve kişisel gelişim planlarını oluşturabilmek, motivasyonlarını artırabilmek, “çalışanların işbirliği” ile şirket performansını yükseltebilmektir.

Kariyer Planlama

Boş kadroların mümkün olduğu ölçüde şirket içinden doldurulması ilke olarak kabul edilir. Bu doğrultuda, personelin mevcut işindeki performansı, bilgisi, becerisi, kişilik özellikleri, eğitimi ve deneyim süresi gibi kriterler göz önüne alınarak terfi ettirilir.

Başvuru formu için tıklayınız.

2 yorum

  1. istanbul bağçılar endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.%40 engelli raporum var.sağlık sorunum yok.10 yıldır hiçbir şeyim yok.büro personeli görevi yaptım.stok takibi,veri girişi gibi işlerde bulundum.sorumluluk almayı seven bir yapım vardır.saygılarımla
    tel:0533 666 15 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*