Asaş Filtre İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

asas-filtre

Asaş Filtre İş Başvuru Formu

Asaş Filtre İş Başvurusu yaparak Asaş Filtre’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Asaş Filtre iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Asaş Filtre Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Filtre üretiminde, dünyanın sayılı şirketleri arasında yerini almış olan Asaş Filtre, otomotiv sektörü için filtre tasarlayan ve üreten marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Aynı zamanda üretimde kullanılan malzeme çeşitliliği ve kendi makine aksamını kendi bünyesinde hazırlama yeteneği ile sürekli gelişmeye açıktır.

Bu doğrultuda yakaladığı dünya standartları ile sektöründeki ilk;
TS-ISO 9002, EAQF 94, QS 9000, TS ISO 16949, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 belgelerini alan kuruluştur.

Ürün Gruplarımız, Yağ Filtreleri, Yakıt Filtreleri, Hava Filtreleri, Kabin Filtreleri, Kurutucu Filtreler ve Su Filtreleri olmak üzere 6 ana başlıktadır.

Stajlar ve Çıraklık Eğitimleri

Asaş Şirketler Grubu olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.
3308 Sayılı Çıraklık ve Meslek Eğitimi Kanunu kapsamında, şirketlerimiz ile Çıraklık ve Mesleki Eğitim Merkezi arasında yapılan protokol dahilinde işletmelerimizde Çırak statüsünde personel istihdam edilmekte, bu maksatla belirlenen dershanelerde eğitim görmeleri ve imalatta tatbik etmeleri sağlanmaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

6 yorum

  1. Slm benim belirli bir meslegim yok ama çalışkan ve isine sadık birisiyim ve ise ihtiyacımvar ggeleceğiolan ssigortalı bir ise o yüzden sizi tercih ettim dönerseniz sevinirim …

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*