Aroma İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

aroma

Aroma İş Başvuru Formu

Aroma İş Başvurusu yaparak Aroma’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aroma iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

AROMA Bursa Meyve Suları ve Gıda Sanayi A.Ş.1968 yılında Bursa’nın Gürsu ilçesinde yaklaşık 75.000 m² arazi üzerine kurulmuştur.

Çok ortaklı olarak kurulan şirkette, 1991 yılında Duruk Grubu çoğunluk hisseyi alarak yönetime geçmiştir. 1991 yılında başlayan yatırım hamlesi ile işlenen meyve miktarı her geçen gün arttırılarak, yılda 20.000 tondan 125.000 tona çıkarılmış ve Aroma ülkenin önde gelen meyve suyu dolum tesislerinden biri haline gelmiştir.

Meyve suyu, doğal kaynak suyu ve gazlı içecekler üreten AROMA Bursa Meyve Suları ve Gıda Sanayi A.Ş. geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Entegre Tesisinde yarı mamul(meyve konsantresi ve püresi) ve mamul üretimi mevcuttur.

İnsan Kaynakları

Aroma A.Ş. başarıya giden yolun, iyi eğitimli, dinamik, iletişim gücü yüksek ve takım çalışmasına yatkın, sorumluluklarının bilincinde olan kadroyla aşılabileceğinin bilincinde olan bir yönetim anlayışı içerisindedir.

Aroma A.Ş. iş başvurularını internet üzerinden kabul edip, açık pozisyon için uygun adayları merkez ofise görüşmeye çağırıyor. İlk görüşme İnsan Kaynakları tarafından yapılıyor. Görüşme olumlu sonuçlanırsa ilgili bölümün yöneticisiyle ikinci görüşme yapılıyor. Aday uygun bulunursa iş teklifinde pozisyonla ilgili tüm bilgiler adaya İK yöneticisi tarafından veriliyor. Adayın teklifi kabulünden sonra işe giriş işlemleri başlıyor.

Göreve yeni başlayan çalışanların işe ve Şirkete uyumunu sağlayan Oryantasyon programı uygulanıyor.

Çalışanlarımızın teknik ve kişisel gelişimlerini sağlamak için şirket içi ve dışı eğitim ihtiyaçları sürekli belirlenerek, uygulanması sağlanıyor.

Başvurmak için tıklayın.

5 yorum

  1. Akbaşlar GESSY Süt ürünlerinde 9 sene çalıştım Temizlik Hijenik eğitimi aldım. Üretim az olduğundan işci azaltıldı 4 aydır boşum Titiz ve sistemli çalışmayı Çalışmayı özen gösteririm yaptığım işe çok Önem veririm

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*