Arkas Otomotiv İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

arkas-otomotiv

Arkas Otomotiv İş Başvuru Formu

Arkas Otomotiv İş Başvurusu yaparak Arkas Otomotiv’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Arkas Otomotiv iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

SEÇME ve YERLEŞTİRME

Arkas Grubuna katılacak kişilerin seçiminde yetkinlik bazlı, işin gerektirdiği niteliklere uygun, seçme ve yerleştirme sistemi uygulanır. Arkas Holding ve bağlı şirketlerinde, Seçme ve Yerleştirme sürecinde adayların her pozisyon için gerekli olan yetkinliklere sahip olup olmadıkları objektif, güvenilir ve geçerli metodlarla tespit edilir; iş hayatı ile kişisel başarıda yetkinliklerin rol oynadığı bir yapı hedeflenmiştir.

Bu hedef doğrultusunda oluşturulan prosedürlere göre gazetelerde ve/veya internette (www.arkas.com.tr, www.kariyer.net, www.yenibiris.com ) verilen ilanlar dışında, genel başvuru yolu, yılın her döneminde açıktır. Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık bir kadro olmasa da, adaylar rutin olarak yapılan genel mülakatlara davet edilebilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır.

Uluslararası taşımacılık ve hizmet sektörünün değişik kollarında faaliyet gösteren Arkas Holding Şirketleri’nin insan kaynakları ihtiyacı, geniş bir yelpaze ile tanımlanabilir. Başvurular sırasında, ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisan bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler ve yetkinlikler de, adayın seçiminde önemli rol oynar. Personel Seçme ve Yerleştirmedeki ana ilke hiç bir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylara eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                           Şehir
Satış Sorumlusu                 Mersin
DİJİTAL İLETİŞİM UZMANI İzmir
SERVİS DANIŞMANI      İstanbul(Asya)
Muhasebe Elemanı           İstanbul(Avr.)
Native English Teacher   İzmir
KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ İzmir
Bakım Onarım ve Özel Ekipman Uzman Yardımcısı

İş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

2 yorum

  1. 8 yıl oto kaporta boya ve komple bakım işinde calıştım okjizen ve elektrik kaynağı tecrubem var kalfalık belgem mevcuttur saygılar tel 05558634137 izmir çiğli

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*