Aris İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Aris-logo

Aris İş Başvuru Formu

Aris İş Başvurusu yaparak Aris’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aris iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım

Uzun vadede başarı, doğru kişilerin işe alınmasına ve çalışan sürekliliğine dayanır. İşe alım sürecindeki amacımız, ARİS’in başarısına katma değer sağlayacak kişilerin organizasyonumuza dahil edilmesidir.

Eleman seçme ve yerleştirmede ana ilkemiz; işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, proaktif, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışmasına yatkın, ARİS değerlerini benimseyip yaşatacak kişileri şirkete kazandırmaktır.

ARİS’te İşe Alım Nasıl Gerçekleşir?

İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve ilgili Bölüm Yöneticisi tarafından gerçekleştirilen mülakatlardan sonra, pozisyonun gerektirdiği kişilik envanteri ve yetkinlik testleri uygulanır. İnsan Kaynakları bölümü son aşamaya kalan adayların referans araştırmalarını tamamlayarak iş teklifini gerçekleştirir.

AÇIK POZİSYONLAR

Pozisyon                                                Şehir
Ürün Tanıtım Temsilcisi                      Aydın, İzmir Ali Raif İlaç San. A.Ş.
Yarı Mamul Operatör Yardımcısı       İstanbul(Avr.) Ali Raif İlaç San. A.Ş.
Medikal Müdür                                      İstanbul(Avr.) Ali Raif İlaç San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi                      Ankara Ali Raif İlaç San. A.Ş.
ARGE ANALİSTİ                                   İstanbul(Avr.) Ali Raif İlaç San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi                      Isparta Ali Raif İlaç San. A.Ş.
TARTIM ELEMANI                              İstanbul(Avr.) Ali Raif İlaç San. A.Ş.
Depo Elemanı                                         İstanbul(Avr.) Ali Raif İlaç San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi                       İstanbul(Avr.) Ali Raif İlaç San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi                       Diyarbakır Ali Raif İlaç San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi                       Gaziantep Ali Raif İlaç San. A.Ş.

Başvurmak için tıklayın.

ARİS HAKKINDA

1928 yılında Ali Raif ve Şeriki adıyla kurulan firma, 1963 yılından itibaren Muzaffer Turhan tarafından ilaç sanayinde faaliyet gösterecek şekilde yeniden organize olmuştur. 1983 yılından bu yana şirket Ali Raif İlaç Sanayi A.Ş. ismi ile faaliyetini sürdürmektedir.

Tüm çalışmalarında insana saygıyı, güvenilirliği, başarıyı ve yenilikçiliği prensip edinmiş ARİS, kuruluşunun ilk yıllarında çok uluslu şirketlerin lisansları ile ilaç üretip pazarlarken, 1986 yılından itibaren bitmiş ilaç ithalatı, 1990 yılından itibaren de eşdeğer ilaç üretimi ve pazarlaması ile ülkemizin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

İstanbul Seyrantepe’de merkez ofisi ve İkitelli’de üretim tesisleri ile Türkiye genelinde 10 bölge ofisi bulunmaktadır.

Kardiyovasküler, diyabet, gastrointestinal, analjezik antienflamatuar, antigribal, antihistaminik, antiviral, merkezi sinir sistemi gibi terapötik alanlarda, formları ile birlikte yaşama değer katan 150’ye yakın ilacı vardır.

ARİS, eşdeğer ilaç ruhsatlandırma, üretim ve pazarlamasına başladıktan sonra, ihracat olanakları da buna paralel olarak gelişmeye başlamıştır. Filipinler, İspanya, Polonya, Özbekistan, Gürcistan, Azerbaycan, Moldova ve AB ülkeleri ihracat yaptığımız ülkeler arasındadır.

3 yorum

  1. slm ben kadir kaba insaat FORMENI VE KALFAYIM cecitli firmalarda yurt icinde ve disinda usyapi kopru menfrez perde formenligi yaptim denyimli ekipmanla yurt disi santiyelerde cslismak isterim saygilar 05369741071

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*