Arden Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Arden Gıda personel alımı ve iş başvuru formu

Arden Gıda, market sektörünün liderlerinden biri olarak sürekli olarak açık iş pozisyonu yayınlamaya devam etmektedir. Açık iş pozisyonları için kendilerine gelen iş başvuru formlarını İnsan Kaynakları departmanınca değerlendiren Arden Gıda’nın iş başvuru formuna nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

Arden Gıda hakkında

Şarküteri alanında helal gıdayı müşterileriler ine ulaştırmak amacıyla faaliyete geçen ve ilk şubesini 2002 yılında açan Arden Gıda, daha sonra hızla şubeleşerek büyümüş ve market devi olmuştur. İlk şubesini Çengelköy’de açan ve daha sonra, Kasımpaşa ve Şerifali şubeleri ile hizmet vermeye devam eden Arden gıda halihazırda, İstanbul’da 8 ve İstanbul dışında 1 şubesi ile hizmet vermektedir. Arden Marketleri geniş ürün yelpazesi ile kaliteli hizmeti bir araya getiren yeni mağaza konsepti ile geniş kitlelere ulaşma ve hedeflerinde büyüme faaliyetlerine devam etmektedir.

Arden Gıda çalışma saatleri

Arden Gıda çalışma saatleri marketlerinde saat 21.00’a kadar hizmet vererek sürdürmektedir. Fakat vardiyalı çalışma sistemi bulunmakla birlikte tam olarak çalışma saatleri başvurular sırasında veya çalışma başlangıcından sonra öğrenilmektedir. Çalışma saatleri çalışanlar için değişiklik gösterebilmektedir.

Arden Gıda iş ilanlarına nasıl ulaşırım?

Arden Gıda iş ilanlarını kendi sitesinden yayınlamaktadır. Kendi web sitesinde insan kaynakları bölümünde yer alan iş ilanları bölümünden açık pozisyonları duyuran Arden Gıda, pozisyonun şartlarını da açık pozisyonların üzerine tıkladığınızda göstermektedir.

Arden Gıda iş başvuru formu

Arden Gıda iş başvuru formuna ulaşmak için https://kurumsal.ardenmarket.com.tr/is-basvurusu/ adresine gitmeli ve burada boşluklarla belirtilmiş yerleri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca Arden Gıda sizden oluşturduğunuz bir özgeçmişi de istemektedir. Bu özgeçmişi yüklemeden önce özenle hazırlamanız oldukça önemlidir. Bu özgeçmişi özenle doldurmanız sizi diğer adayların önüne geçirecektir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Mal Kabul Sorumlusuİstanbul Avrupa
2Market Mağaza Şefiİstanbul Anadolu
İstanbul Avr
3Sanal Market Şoförüİstanbul Anadolu
İstanbul Avr
4Depo ElemanıKocaeli
5Reyon Görevlisiİstanbul Anadolu
İstanbul Avr
6Kasapİstanbul Anadolu
İstanbul Avr
7Şarküteri Şefiİstanbul Anadolu
8Manav Şefiİstanbul Anadolu
İstanbul Avr

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*