Arçelik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Arçelik Hakkında

Güçlü sanayi kuruluşlarından biri olan Arçelik, 1955 yılında beyaz eşya üretimi ile başlayıp günümüzde ayrıca bir teknoloji firması olarak anılmaktadır. Kurucusu Vehbi Koç ve Lütfi Doruk’tur. Arçelik kurulduğu yıldan itibaren başarılı projeleri ve ürünleri ile teknolojiyi büyütmüş ve ülkemize hem ekonomik hem de teknolojik olarak çok şey katmıştır.  Sürekli gelişen ve kendisini büyüten Arçelik iş ilanları vererek eleman temini etmeye çalışmaktadır.

Arçelik Çalışma Şartları

Arçelik beyaz yakalı ve mavi yakalı işçi alımı yapmakta ve çalışma şartları bu alanlara göre değişmektedir. Günlük 08.30 saat çalışılan şirkette, özel sağlık sigortası, doğum izni, resmi izinler ve dini izinler olarak haklar bulunmaktadır. Haftada 5 gün çalışan şirket, prim ve ikramiye sistemi bulunduruyor.  Şirkette senede 4 defa bu alanda yan haklar bulunmaktadır. Mağazalarda çalışan personeller içinde bu şartlar değişiklik gösterebilmektedir.

Arçelik Personel Maaşları

Dünyanın dört bir yanına ihracat yapan Arçelik, işçiler için hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok kariyer fırsatı sunmaktadır. Personel maaşları genel olarak en düşük 2.940 TL olarak belirlenmiştir ve mevkilere göre bu rakam yükselmektedir.

 Arçelik İş İlanları

Arçelik’te çalışmak istiyorsanız belirteceğimiz yöntemlerle iş başvurusunda bulunabilirsiniz.  Personel alımlarında Arçelik’e başvuran adaylar için sıkı bir mülakat yapılmaktadır. Özellikle Arçelik merkezde çalışmak isteyen adaylar Kişilik testleri, Yabancı dil bilgisi, Analitik sınavlar gibi konulara tabi tutulmaktadır.

  Arçelik İş Başvuruları

Genellikle makine, motor, otomasyon, teknik resim ve elektrik-elektronik alanında beyaz eşya üretiminde iş başvuruları yayınlamaktadır.

Arçelik İş Başvuru Formu

Arçelik personel alımı için Arçelik’in web sitesinde bulunan iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz. Sisteme mail adresiniz ile kayıt olmanız durumunda iş başvurusu formunuz gönderilecektir İş Başvurusu yapmadan önce özgeçmişinizi yeterinde doldurduğunuzdan emin olmanızda fayda var.

İş alımı yapan iller: İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, İzmir, Manisa, Ankara, Eskişehir, Kayseri

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Elektrik Bakım OperatörüKocaeli
2Üretim Planlama MühendisiKocaeli
3Plastik Enjeksiyon TeknisyeniKocaeli
4Sac Kalıp Bakım OperatörüKocaeli
5Dönemsel Üretim Operatörü (İşkur-İep)Kocaeli
6Mekanik Bakım MühendisiKocaeli
7Yatırım ve Metot MühendisiKocaeli
8Üretim MühendisiKocaeli
9Mekanik Bakım OperatörüKocaeli
10AR-GE Elektronik MühendisiKocaeli
11İnovasyon MühendisiKocaeli
12Üretim Kalite MühendisiKocaeli
13Bilgi Sistemleri Kıdemli İş AnalistiKocaeli
14AR-GE Mühendisi (Makine Mühendisi) Yt1Kocaeli
15AR-GE Makine Mühendisi (Yapısal Tasarım)Kocaeli
16Plastik Proses MühendisiKocaeli
17Elektrik Bakım MühendisiKocaeli
18AR-GE Mühendisi (Sistem Tasarım Makine Mühendisi)Kocaeli
19Bilgi Teknolojileri / IT UzmanıKocaeli
20Finansal KontrolörKocaeli
21Çıkış Kalite Kontrol MühendisiKocaeli
22Plastik Proses Mühendisi (Kalıp Planlama)Kocaeli
23Forklift Operatörü (Ataçmanlı Forklift)İstanbul(Asya), Kocaeli
24İnsan Kaynakları UzmanıKocaeli

25 yorum

  1. ardahan posofta ikamet etmekteyim 1972 dogumluyum lise mezunuyum mesleki yeterlilik belgesinden src belgelerim var arçelik firmasında şoförolarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim gerekirse farklı iştede çalışırım nasıl bir yol takip etmemm gerekiyor

    • Slm Serdar ben Meslek Liseli Elektronik Bölümü Mezunuyum Elvankentde İkamet Ediyorum iş arıyorum 2003 ten beri Araç tecrübem vardır
      E Sınıfı A2 Src 2-4 Belgem vardır
      0533 345 70 72

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*