Antares İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

antares

Antares İş Başvuru Formu

Antares İş Başvurusu yaparak Antares’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Antares iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Adını samanyolunda yer alan güneşten 400 kat daha büyük ve 60 bin kat daha parlak olan bir yıldızdan alan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 85.658 m2kiralanabilir alanı ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alma özelliği taşıyor. İki yılda tamamlanan ve toplam 250 milyon dolara mal olan alışveriş  merkezi, Şubat 2008’de hizmete girdi. Konfor ve teknolojinin iç içe olduğu, geniş bir cadde ferahlığıyla tasarlanan alışveriş merkezinde, 16 metre genişliğindeki alışveriş koridorları üzerinde üç büyük atrium yer alıyor.

Giyimden kozmetiğe, dekorasyondan elektroniğe toplam 200 mağazayı ve organize perakende sektörünün devlerini bünyesinde barındıran alışveriş merkezi bünyesinde, Real’in  ikinci mağazası ,  1.815 m2 satış alanı ile Teknosa, dünyanın en büyük hazır giyim mağaza zincirlerinden C&A da tüketicilerle buluşuyor. Alışveriş merkezinin Ankara manzaralı ve alışılmışın dışında birbirinden uzak masalarla donatılmış derin bir yüksekliğe sahip fast-food katı aynı anda 2.000 kişiye hizmet sunuyor.

AVM’de bulunan mağazaların bazıları;

MediaMarkt, FLO, English Home, Bernardo, GNC, Real, Teleses, Altınbaş, Uğur Saat, Esse, Praktiker, Kiğılı, Burger King, Atasay, Adidas, Arçelik, LC  Waikiki, Defacto, Adil Işık, Colins, Nike, Pierre Cardin, U.S. Polo ASSN., İnci, Koton, D&R, Intersport, Rossmann Watsons, Toyzz Shop, Saat&Saat, Göz Grup, MC Donalds, Penti, Deichmann, Teknosa, Decorium.

Başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*