Antalya Yaşam Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

yasam-hastanesi

Antalya Yaşam Hastanesi İş Başvuru Formu

Antalya Yaşam Hastanesi İş Başvurusu yaparak Antalya Yaşam Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Antalya Yaşam Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1995 yılından bu yana “Önce İnsan” felsefesiyle bu kutsal görevi yerine getirmeye çalışan bir ekibiz. Etik değerlerimizden ödün vermeden sürdürdüğümüz hizmetlerimizi güvenilir ve çağdaş bir anlayışla her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

Yenilikçi yapımızdan taviz vermeden en iyi sonuca ulaşmak; daima öncelikli amaçlarımızdan biri olmuştur. Bu amaç doğrultusunda sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dünyada üretilen son teknolojileri de kullanarak uzman ve güler yüzlü kadromuzla en iyi sonuçları almak için daima gayret içindeyiz. Yaptığımız tüm yatırımlar ve çalışmalar insan sağlığına ve yaşamına verdiğimiz önemin doğal sürecidir. Tecrübeli kadromuz, gelişmiş altyapımız ve donanımımız ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dünya standartlarımızdaki teşhis ve tedavi ünitelerimizle yüksek seviyedeki hasta memnuniyetimizi devam ettirmek için severek çalışıyoruz. İşimize sevgiyi yansıtarak insan yaşamına değer veriyor ve bu doğrultuda büyümeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Tıbbın en temel doğrusu olan, önce zarar vermemek ilkesiyle, etik değerlerden ödün vermeden, insanımızın mutluluğuna hizmet edecek, nitelikli, güvenilir ve bilimsel bir sağlık hizmetini; Hasta haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan, güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile, hastalarımızı birinci derecede yakınlarımız gibi görerek, hasta memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde, 365 gün / 24 saat, bize ihtiyacı olanların sağlık sorunlarını gidermektir.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetlerinde üstlendiğimiz görevimizi, toplam kalite ilkelerine uygun, en gelişmiş tıp standartlarında, güvenilirliği ve saygınlığı ile sürekliliği sağlanmış, Kurumsal kimliği ile çalışanları bütünleşmiş bir şekilde, Türkiye’nin ve Akdeniz Bölgesinin uluslararası düzeyde, saygın ve referans hastanesi olarak sürdürmektir.

Başvuru formu için tıklayın.

3 yorum

  1. HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ SHMYO TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK OKUDUM .. F KLAVYE BİLGİSAYAR SERTİFİKAM BULUNUR AYNI ZAMANDA F KLAVYE KURSU ALDIM. HAKKARİ DEVLET HASTANESİNDE YAKLAŞIK 1 SENE BOYUNCA STAJ GÖRDÜM ÇALIŞTIM BÖLÜMLER HASTANENİN POLİKLİNİK,KLİNİK VE LABORATUVAR TIBBİ SEKRETERLİK YAPTIM. GÖRDÜĞÜM STAJIN VE EĞİMİN BANA TECRÜBE KATTIĞINA İNANIYORUM .AZİMLİ KARARLI VE İŞİNE DÜŞKÜN Bİ YAPIYA SAHİBİM . OLUMLU GERİ DÖNÜŞÜNÜZÜ BEKLİYORUM.BENİ DE AİLENİZE KATIN .TŞK

  2. kastamonu üniversitesinde hemşirelik bölümünden mezun oldum acil yoğunbakım ameliyathene gibi servislere çalışabilecek düzeydeyim aynı zamanda 5 dile hakimyetim var farsça,özbekçe,inglizce,türkçe,hintce

  3. engelli eleman ilanınız için başvuruyorum engelim sağ elimin beş parmağı yok ama bu bana bi engel değil her türlü temizlik işini ne olursa yapaparım daha önce beş yıl kiriş resört hotelde meydancı olarak çamaşırhane görevlisi olarak da çalıştım gerçekten işe ihtiyacım var dikkate alırsanız çok sevinirim geri dönüşünüzü bekliyorum teşekkür ediyorum saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*