Ant Yapı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Ant Yapı Hakkında

Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Rusya, İngiltere ve ABD’de imza projeler gerçekleştiren uluslararası bir inşaat grubuyuz.

Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde istikrarlı şekilde taahhüt ve yeni geliştirme alanlarının satın alınması ile desteklenen sürdürülebilir büyümeyi korumayı hedefliyoruz.

Bugüne kadar yüzlerce projemizle sayısız ödül gururu yaşadık. Üstyapıdaki uzmanlığımızla standartların belirleyicisi haline geldik. Stratejimiz; yılların tecrübesi, iş yapma anlayışımız ve sıkı çalışmamızla dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul geliştirme grubu olmayı başarmak.

Her zaman kalıpların dışında düşünmeye, mevcut duruma meydan okumaya ve kaynakların genellikle sınırlı olduğu bir pazarda performansı artırmaya çalıştık. Yaklaşık 30 yıldır, faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde inşaat yatırımları oluşturmak ve yönetmek için derin tecrübeye sahip bir firmadır.

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Ant Yapı iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Ant Yapı şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Ant Yapı insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Ant Yapı firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sizinle Bir Ortaklığımız Var

Arkamızda bize ve kendilerine inanan çalışanlarımız oldukça biz, gün geçtikçe çok daha büyük başarılara adımızı yazdırabiliriz. Çünkü biliyoruz ki sizin isteğiniz, bizimse tecrübemizin uyumlu bir ortaklığı var. Hep birlikte daha iyisini yaptığımızı görebilmek için güçlerimizi birleştiriyoruz.

Çalışanlarımız Bize Emanet

Ant Yapı’da çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği ilk sırada gelir. Onları hiçbir istisna göstermeden korumak ve şartlarını daha iyiye götürmek bizim sorumluluğumuzdadır. Çalışanımız için çalışma ortamının ilk sırada geldiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle koşullarımızı, her gün daha iyiye götürmek için çalışırız.

Takım Çalışmasına İnancımız Tam

İnşa ettiğimiz her proje kusursuz bir takım çalışmasının eseridir. Yeni olanın peşinden giden, her gün daha iyisi için çabalayan ve her durumda vazgeçmeden çözüm üreten çalışanlarımızla ortaya koyduğumuz bir güç var. İşte biz, her gün bu güçten aldığımız ilhamla çalışmaya devam ediyoruz, daha da büyük mutlulukları hep birlikte inşa ediyoruz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Muhasebe Uzmanıİstanbul(Asya)

12 yorum

  1. 38yasindayim lise mezunuyum.uzun yıllar Demirdöküm kalıp ustası olarak çalıştım otomotiv sektöründe çalıştım.yurtdisindaki firmalarinizda vasıfsız eleman olarak çalışmak istiyorum.yardimci olursanız sevinirim.iyi çalışmalar.

  2. Saygılar değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum.emekliyim seyahat engeli olmayan Türkiye ve dünyanın her yerinde çalışabilirim hızlı asaçalışır verilen görevleri yerine getirir itiraz etmem herşeyin en iyisini yapmaya çalışırım saygılar sunuyorum gerçekten sizlerle birlikte çalışmak istiyorum.05443208700

  3. Daha once yıllar ant yapı bünyesinde rusyada calistim.Demir kalip ustasiyim. 10 yıllık pasaportum var..Ant yapi bünyesinde çalışmak istiyorum. 05533535702 orhan çelik eskisehir..

  4. MERHABALAR ANT YAPI CALISAN PERSONELİ 1982 AKSARAY DOGUMLU OLUP ISMIM MEHMET ALİ İLMEKLİ 20 YILLIK SANTIYE TECRUBEM OLUP GOREV OLARAK INCE ISLERDE GOREV ALDIM ALÇI BOYA USTASIYIM SIZIN SANTIYELERINIZDE YURTDISINDA CALIŞMAK ISTIYORUM DEGERLENDIRIRSENIZ SEVINIRIM IRTIBAT NUMARM 0507 821 99 06.MAİL.ADRESIM [email protected]

  5. Alçı boya dekarasyon dış cephe ısı yalıtım ustasıyım yurt dışı deneyimim var pasaport var firmanızda uygun pozisyonlarda çalışmak istiyorum.
    AFYONKARAHISAR,Lıyım 0543 335 26 66 İletişim numaram yardımcı olmanızı dilerim teşekkür ederim

  6. celık ımalat montaj ustasıyım her turlu kaynak ve profıl kaynaklı ımalat tecrübem vardır yurddısı santıyeleroınızde çalışmak ıstıyorum.yurddısı tecrübemde vardır saygılarımla.0546 678 66 60

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*