Ankara Güven Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ankara-güven-hastanesi

Ankara Güven Hastanesi İş Başvuru Formu

Ankara Güven Hastanesi İş Başvurusu yaparak Ankara Güven Hastanesi ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ankara Güven Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza, Hastanemiz şirketleri tanıtılmakta, fiziki mekan oryantasyonumuzla birlikte diğer çalışanlarla tanışmaları sağlanıp hem işe hem de şirkete adaptasyonları kolaylaştırılmaktadır.

Genel ve bölüm oryantasyon eğitimleri tamamlanan çalışanlarımız için “İşbaşı Eğitim” süreçleri başlamaktadır. Performans sergileyeceği bölümünde görev ve sorumluluklarını tek başına yerine getirecek yetkinliğe erişene kadar, bölüm yöneticisi ve/veya deneyimli ekip arkadaşlarının eşliğinde, bazı bölümlerimizde 5-6 aya kadar uzayan zaman diliminde, bölüm dinamikleri, organizasyon yapısı, kalite dökümanları, kullanılan formlar, bölüme özel SWOT analizi, bölüm misyonu, en sık işbirliğine ihtiyaç duyulan diğer bölümler, karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri, teknik destek sistemi, hastane işletim ağı  vb… konuları kapsayacak şekilde detaylı işbaşı eğitim verilmektedir. İşbaşı eğitim süreci sonrası performans hedefleri ve yetkileri konusunda yönetici ve çalışanımız arasında sağlanan mutabakata istinaden beklenen verimli çalışma düzenine ve iş geliştirici yaklaşımlara uygun temel donanım ve zemin hazırlanmış olmaktadır.

Ücret Yönetimi Sistemi

Hastanemizde ücret yönetimi sistemi, iş değerlemesine ve performans yönetimine dayanmaktadır.

Sistemin amacı, ücretlerin, ihtiyaç duyulan insan kaynağını Hastanemize çekecek ve önünde bulundurarak yönetilmesidir.

Başvuru detayları için tıklayın.

 

4 yorum

  1. 2 yıllık ziraat tenikerligi mezunuyum 29 yaşındayım ankarada meslegimle ilgili bir iste calisma imkanim yok sizden rican hastanenizde uygun bir pozisyonda calismak istiyorum bu işe cok ihtiyacim var ilginize şimdiden çok teşekkür ediyorum

  2. 3 hafta kadardır ışsızım ıhtıyacım var evımı gecındırmem lazımevım kıra ogrencı cocugum var ve ayaklarımın uzerınde durmam bakımından kendı ekmegımı kendım kazanmak ıcın ıs ıstıyorum ılgınıze tesekeurler saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*