Anadolu Efes İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

anadolu-efes

Anadolu Efes İş Başvuru Formu

Anadolu Efes İş Başvurusu yaparak Anadolu Efes’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Anadolu Efes iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Anadolu Efes; Türkiye, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerini kapsayan geniş coğrafyada bira, malt ve alkolsüz içecek üretimi, satışı ve pazarlama faaliyetleri yaparak, küresel şirket olma vizyonu doğrultusunda, hızla ilerliyor. 1969’da Türkiye’de açtığı, toplam 300 bin hektolitre üretim kapasitesine sahip iki bira fabrikasıyla üretim ve satış faaliyetlerine başlayan Anadolu Efes, seksenli yıllara gelindiğinde pazar lideri konumundaydı. Yine aynı senelerde dış pazarlara açılmak için ihracata odaklanmış, doksanlı yıllarda ise stratejik bir karar alarak yurt dışı yatırımlarına başlamıştı. Anadolu Efes günümüzde, bira satışının dörtte üçünü yurt dışında gerçekleştiren bir dünya şirketi ve satış hacmi bakımından bira sektöründe ‘Avrupa’nın en büyükleri’ sıralamasında beşinci, dünyada ise onbirinci durumda.

Mavi Yaka Personel Hakkında

Şirketimizde Mavi Yakalı personel ile ilişkiler Toplu İş Sözleşmesine göre düzenlenmekte olup sözleşme kapsamında yer alan Türkiye’deki 5 Bira ve 2 Malt Fabrikalarımız nezdinde toplam 7 adet Baş Temsilci ve 12 adet Sendika Temsilcisi faaliyet göstermektedir. Bahse konu Temsilciler, Toplu İş Sözleşmesi ve Kanunlar tarafından belirlenen sınırlar dahilinde Mavi Yakalı çalışanlarımızın talep, şikayet ve sorunlarını Üst Yönetime iletmek, sonuçlarını takip etmek ve İş Güvenliği Kurulu ve Disiplin Kurulu gibi uygulamalarda çalışanları temsil etmek ve yasal haklarını gözetmekten sorumludurlar. Ek olarak hem Mavi Yakalı hem de Beyaz Yakalı Çalışanlarımız için İnsan Kaynakları yapımız dahilinde merkezimizde konuşlandırılmış İş Ortağı organizasyonu ve bu organizasyona bağlı toplam 10 bölge İnsan Kaynakları Yöneticisi bulunmaktadır. Bahse konu İş Ortağı ve bölge İnsan Kaynakları Yöneticileri, görev tanımları gereği, kendilerine çalışanlarca iletilen talep, şikayet ve sorunları değerlendirmek ve Üst Yönetimle koordinasyon içerisinde gelen talep, şikayet ve sorunlar ile alakalı sürecin sonuçlarını takip etmekten sorumludurlar.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

3 yorum

  1. afyon kocatepe üniversitesi Kimya mühendisini bitirdim.İngilterede ingilizce yüksek lisans yaptım.İş saglıgı ve iş güvenligi uzmanlıgı sertifikası aldım.Microsoft ofis program uzmanıyım.Hijyen santitasyon,MSDSr Raporlama egitimi,GMP,İyi Üretim uygulamaları egitimi,Kalibrasyon egitimi,Radyasyon egitimi.BOSSA ve SASADA staj yaptım. REFERANS ÖMER KAYA Sasa üretim şefi.DOÇENT TUNCER MUTLU Kocatepe ünüversitesi.

  2. merhaba ben Abdullah uluslararasi Kibris universitesinde Endstri Mühendisligi okudum ama egitimimi tamamlayamadim henuz simdi Ulyanovsk tayim ayni zamanda egitimime Beykent universitesinde 3.sinif olarak devam etmekteyim ileri duzeyde ingilizce ve birazda rusca biliyorum. Ayrica konusma sanati, satis, beden Dili , ve insan iliskilerinde ozel egitim aldim. Rusyadaki Ulyanovsk subenizde calismak istiyorum cok iyi yurt disi tecrubem var uzellikle orta ve dogu avrupa. Burdaki subenizde calisabilecegim bi pozisyonda yardimci olursaniz sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*