Alternatif Bank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Alternatif Bank Çalışma Şartları ve Staj İmkanları

Alternatif Bank bünyesine personel alımı yapmaya devam ediyor.  Çaycıdan, temizlik personeline, güvenlik elemanından bankacıya kadar birçok alan için alım yapan Alternatif Bank için size aşağıda çalışma koşullarını, kariyer fırsatlarını ve staj imkânlarını anlattık

Alternatif Bank Hakkında

Alternatif Bank 1991 yılında faaliyetlerine başladı ve 2013 yılında Katar’ın ilk özel bankası The Commercial Bank (P.S.Q.C.) Alternatif Bank’ın %75 hissedarı konumuna geldi. 2016’da ise bankanın tüm hisselerini The Commercial Bank (P.S.Q.C.)  devraldı. Şu an 44 danışman şubesi ile hizmet veren Alternatf Bank, “kusursuz hizmet anlayışı” vizyonu ile 1000’e yakın çalışan çalıştırmaktadır. Alternatif Bank ayrıca Türk ekonomisine sağladığı finansman gücüyle de reel ekonomiye destek vermektedir.

Alternatif Bank Çalışma Saatleri

Esnek mesai saatleri ile çalışan Alternatif Banka’da genel müdürlük çalışanları saat 10.00-16.00 saatleri arasında çalışmaktadır.  Bu enek çalışma saatlerini uzaktan çalışma sisteminde de geçerli tutan banka haftanın 2 günü d idari izinli sayılmakta. Çalışanlarının mutluluğunun öncü olduğunu belirten dev firma ayrıca personel doğum günlerinde çalışana bir günlük izin tanımlıyor.

Alternatif Bank Çalışma Ortamı

Oldukça ferah ve eğlenceli bir ortamı bulunan Alternatif Bank’ın çalışanları için özel olarak haırlanan sanat atölyeleri, Kickbox, Yoga, Zumba ve Pilates gibi grup spor dersleri alabileceği spor salonu, ayrıca çalışan hobileri içinde her ay bir uzman konuşmacı ile işçileri buluşturuyor.

Alternatif Bank Kariyer Fırsatları

Alternatif Bank kariyer destek programları ile genç mezunların ve kendi personellerinin yanındadır. Çalışan Destek Programına sahip bankada, zorlandıkları konular hakkında hizmet paketi sunmakta ve kariyerleri için yol çizmeyi hedeflemektedir. Ayrıca performansa dayalı gözlem sonucu bankada terfi olanakları mevcuttur.

Alternatif Bank Kariyer

Alternatif Bank bünyesine birçok personel dâhil etmekte ve kariyerlere dahil olmaktadır. Bankacı, memur alımının yanı sıra ayrıca çalışma ortamları için çaycı, temizlik personeli, güvenlik elemanı için de alımlarına devam etmektedir.

Alternatif Bank Staj İmkânları

3 dönem stajı belirlenmektedir. Bunlar: Lise stajı, uzun dönem staj ve yaz dönemi zorunlu stajıdır. Lise stajında haftada üç gün, yaz dönemi zorunlu stajlarda Mart-Mayıs ayları arasında, uzun dönem stajında ise üniversite öğrencileri için 3-4 aylık staj imkânları sağlamaktadır.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

İş ve staj başvuruları için Alternatif Bank’ın kurumsal web sitesine girip, insan kaynakları bölümünden erişim sağlayabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel Başvuruİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
2Cari İşlemler Yönetmen Yardımcısı/ Yetkilisi Uzaktan Çalışmaİstanbul (Avr.)
Sarıyer
3Ücret ve Yan Haklar Yönetmeniİstanbul (Avr.)
4Ticari Bankacılık Portföy Yönetmeni  İstanbul (Asya)
Ataşehir
5Mizan Kontrol Yönetmeniİstanbul (Avr.)
Sarıyer
6Ticari Bankacılık Portföy YönetmeniMuğla
(Bodrum)
7Kredi Operasyon Yönetmen Yardımcısıİstanbul (Avr.)
Sarıyer
8Kurumsal Yönetim Ofisi Yönetmen Yardımcısıİstanbul (Avr.)
Sarıyer
9Ticari Bankacılık Portföy Yönetmeniİstanbul (Avr.)
Sirkeci
10Ticari Bankacılık Portföy Yönetmeni İstanbul (Avr.)
Şişli
11Üst Düzey Yönetici Asistanıİstanbul (Avr.)
12Ticari Bankacılık Portföy Yönetmeniİstanbul (Avr.)
Beşiktaş
13Mali İşler Yetkilisiİstanbul (Avr.)
Sarıyer
14Ticari Bankacılık Portföy Yönetmeni İstanbul (Asya)
Tuzla

Staj İmkanları İçin Tıklayınız.

2 yorum

  1. ALİ SAMET KUZUBAŞI
    1998 DOĞUMLU ASKERLİĞİMİ YAPTIM. SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM VARDIR. 1.85 BOYUNDA OLUP, GÜVENLİK PERSONELİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM. 0505 5834717

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*