Allianz Sigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

allianz-sigorta-logo

Allianz Sigorta İş Başvuru Formu

Allianz Sigorta İş Başvurusu yaparak Allianz Sigorta’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Allianz Sigorta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

“Allianz” da kariyer

Allianz, sigortacılık ve varlık yönetimi alanlarında dünyanın önde gelen finans kuruluşlarından biri olarak 150 bini aşkın çalışanı ile 70’den fazla ülkede yaklaşık 75 milyon müşteriye hizmet vermektedir.

Dünya finans liderlerinden biri olan Allianz, Türkiye’nin hızla büyüyen sektörü sigortacılıkta yeni üniversite mezunları veya kariyerine farklı bir yön vermek isteyen adaylar için değişik kariyer fırsatları sunmaktadır.

İşe AlımPersonel Bütçesinin Belirlenmesi

Her yıl Ekim ayında yapılan bütçe çalışmalarında bir sonraki yılın personel ihtiyaçları ve personel profilleri belirlenir.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Açıklık, ekip çalışması ve girişimciliği destekleyerek, Allianz’ı Türkiye’de çalışmak için tercih edilen ve çalışanların mutlu olduğu bir kurum olmasını sağlamak ve bunu sürekli kılmaktır.

Adayların Belirlenmesi

Personel seçimi için öncelikli olarak mevcut iş başvuruları ve pozisyonlar için açtığımız ilanlara yapılan başvurular içerisinde aranan özelliklere sahip olan adaylar değerlendirilir. Şirket içinde çalışmakta olan personelimiz de açık pozisyona iş başvurusu yapma hakkına sahiptir.

Adayların Seçimi

İhtiyaca cevap verecek niteliklere sahip adaylar belirlendiğinde, adaylarla görüşme süreci başlar.

Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlükleri İşe Alım Görüşme Süreci
 • İnsan Kaynakları
 • İlgili Bölüm Yöneticisi / Müdürü
 • İlgili Direktör görüşmeleri şeklinde olur.

Buna ek olarak adaylara görüşme sürecinde ingilizce sınav uygulaması yapılmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

 1. sn. yönetici: emekli polis memuruyum.merter platformda açacağınız ofise yaklaşık yüz metre mesafede oturmaktayım.bu açıdan ofisiniz girişine ihtiyaç olduğu taktirde güvenlik veya gözetim elamanı olarak iş başvurusunda bulunmaktayım.

  gelen misafirleri karşılamak,ofise girişinde önleyici görev yapmak,evimin çok yakın olduğundan dolayı

  güvenlik açısından ofisi açıp kapatmayı sağlamak,gece veya tatilerde ofiste bir aksaklık olursa anında mudahale etmek,örneğin;sistem odasında bulunam fanların devre dışı kalarak sistemlerin ısınmasından dolayı zarar vermesini anında önlemek vs.gibi.
  daha önce başbakanlığa bağlı bir kurumda aynı görevlerle ilgili çalıştım.
  uygun gördüğünüz taktirde çalışmaya hazır olduğumu beyan eder saygılarımı arzederim.05052518734

  NOT: evimin çok yakın olması kurumunuz için bir avantaş olduğunu belirtmek istiyorum.ayrıca ofisinizin tadilatını yapan mimar beyden şahsımı sorabilirsiniz.saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*