Akzo Nobel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

AKZO NOBEL PERSONEL ALIMI VE İŞE ALIM ŞARTLARI 2022

Akzo Nobel bünyesinde çalışmak isteyen adaylara müjde. Akzo Nobel bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler personel alım şartları ve nereden başvuru yapıldığını aşağıdaki makalemizden inceleyebilirsiniz.

Akzo Nobel Hakkında

Merkezi Hollanda Amsterdam’da AkzoNobel’in 21 ülkede 29 üretim tesisi ve dünya çapında 70’den fazla ofis ve temsilcilikleri ile hizmet verdiği toz boya organizasyonunun bir parçası olarak Aralık 1999’da İzmir, Gaziemir Ege Serbest Bölge’de kurulmuştur.

Otomotiv, mimari, ev aletleri, tarım ve iş makinaları (ACE), genel sanayi, mobilya ve bilişim teknolojileri gibi birbirinden farklı çok sayıda sektör için toz boya çözümleri sunuyoruz.

Dünya çapında 26 adet ürün geliştirme laboratuvarına ve ayrıca ABD, Asya ve Avrupa’da olmak üzere toz boyada yeni teknolojileri geliştirmek için kurulan 3 ayrı özel teknoloji merkezine sahibiz.

Global olarak gösterdiğimiz faaliyetlerimiz sayesinde, yenilikçi çözümlerimizi dünyanın dört bir yanında aynı ürün kalitesiyle ve etkili bölgesel hizmet ağımız ile sağlıyoruz.

Akzo Nobel Çalışma Şartları

Firma İzmir bulunmaktadır ve 08.00/18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Fakat bu saatler pozisyonlara göre değişiklik göstermektedir. İzmir’de sanayii merkezi bir konumda bulunan firmanın ulaşımı oldukça kolaydır ve birçok semt e servis i vardır.

Akzo Nobel İş İlanları

Akzo Nobel sürekli olarak iş istihdamı sağlamakta ve Türkiye ekonomisine büyük katkılar vermektedir. Farklı pozisyonlarda sürekli olarak açık iş ilanı yayınlayan firma çalışılabilecek bazı pozisyonlar şunlardır:

 • Üretim Operatörü
 • Elektrik bakım teknisyenleri
 • Kalite kontrol teknisyenleri
 • Mekanik bakım teknisyenleri.

Akzo Nobel Personel Alımı Şartları

Dev firma pozisyonlara göre işe alım şartlarını değiştirebilse de genel başvurularda sabit kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler şunlardır:

 • Pozisyona göre deneyimli-mezun-öğrenci seçeneklerinden biri seçilebiliyor.
 • Firma bunun dışında başarı tutkusuna sahip, saygılı çalışanlar arıyor.
 • Özellikle perakende alanında başvuru yapacaklar için düzgün diksiyon ve iletişim becerisine sahip olmak aranıyor.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Get – Graduate Engineering Traineeİzmir
İç Anadolu Bölge Satış YöneticisiKayseri
Customer Service Representativeİzmir

14 yorum

 1. İyi gunler ben bu ayın 27 de evleniorum şuan aktif çalısmaktaym ayl!k bin lira maas alıyorum maagrım yetmio sizinle dha iyi sartlarda çal
  ak isterim lise terkim uygun pozizyonda bir is olursa sevnirm iyı gunlei. 85394105698

 2. boyada lider sizlerle calışmak ayrıcalık 20 yıldır mobilya boya yapmaktayım bilgilerimi aktarmak boyayapan esnaf arkadaşlara birlikte takım calış maları sizlerle calış maktan gurur duyarım 05535941098

 3. Ben faruk sabır 13 yıl demir çelik fabrikasında çalıştıktan sonra maaşlarımızı alamadıktan sonra ayrıldım.Şimdi DYO boya fabrikasında çalışıyorum.Sizin gibi köklü bir firmada çalışmak istiyorum,3 çocuk babasıyım.1977 doğumluyum.0533 378 4297

 4. Ben Senem Salman 1996_2001yıllarında mopakta çalıştım.Matbaacılık belge var.34 yaşındayım 2 çocuk annesiyim.Kemalpaşa da oturuyorum.Sizin gibi köklü bir firmada üretimde çalışmak isterim.05067941673

 5. Ben Senem Salman 1996-2001yıllarında mopakta çalıştım.Matbaacılık belgem var.34 yaşındayım 2çocuk annesi yim.Kemalpaşa da oturuyorum.sizin gibi köklü bir firmada üretimde çalışmak isterim.

 6. Ben senem salman 1996-2001yıllarında mopakta çalıştım. Matbaacılık belgem var.34 yaşındayım 2çocuk annesiyim. Kemalpaşa da oturuyorum. Sizin gibi köklü bir firmada üretimde çalışmak isterim. 05067941673

 7. Laboratuvar Ortamı İçin Çok Düzenli Titiz Ve Sorumluluk Sahibi Olan Bir İnsanım. Sizinle Çalışmak İstiyorum. Kendi Açımdan Maddiyattan Çok Yeni Şeyler Öğrenmek Ve Öğrendiklerimi En İyi Şekilde Devam Ettirmek Çalıltığım İş Yerine Faydalı Olmak İstiyorum

 8. 25 Yaşındayım Kimya Bölümü Mezunuyum. Sizinle Çalışmayı Çok İstiyorum. Evet Bir Tecrübem Yok Fakat Öğrenmere Açım. Çok Meraklı Çok İstekli Bir İnsanım. Başka Yerde Çalışmayı Denedim Ama Kendi Bölümüme Olan İlgim Ve Sevgim İstekli Çalışmama Engel Oldu. Beni Alırsanız Çok Verimli Bir Çalışan Olacağıma Eminim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*