Akuğur Avm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

akuğur

Akuğur Avm İş Başvuru Formu

Akuğur Avm İş Başvurusu yaparak Akuğur Avm’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akuğur Avm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Perakende sektörüne giriş;

1970’li yıllarda Bitlis’te 60 metrekarelik bakkal dükkanı ile yola başlayan Fensal Ölekli , Ferit Ölekli ve Faruk Uğur Ölekli 3 erkek kardeşin öyküsü; Daha sonraki yıllarda işlerini biraz daha büyüterek market olarak devam ettiler. 1990 yılına kadar Bitlis’te gıda toptancılığı, perakendeciliği ve gıda müteahhitliği yapan kardeşler, 1991 yılında aile şirketi olan Fen-Uğursan Gıda firmasını kurdular.. 4 yıl boyunca değişik firma distribütörlükleri yaparak toptancılık alanında faaliyet gösterdiler..  

Akuğur doğduşu ve Yönetim yapısını ;

Bursa’da 1991 yılında gıda toptancılığı ile başlanılan iş, sektörün dinamizmi ile perakendeciliğe adım attılar  ve 1998 yılında Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda ilk Akuğur mağazasını açtılar, sonra 2000 yılında Gazcılar mağazası, 2002 yılında Beşevler mağazası , 2004 yılında Fomara mağazası, 2006 yılında Mudanya yolu 2007 yılında Ertuğrulken şubelerini ERT1- ERT2 –ERT3 (Aynı dönemde), 2009 ocak ayında ALTINŞEHİR, 9 mağazasıyla bursa ya hizmet vermektedirler.

Kent içi mağazacılıkta Akuğur ağırlığı ;
Genel prensibimiz müşteriye keyifli vekarlı alışveriş sunmak. Ayrıca mağazalarımızda hedef kitleye göre konsept farklılığı yaratarak müşteri memnuniyetini maksimize etmeye çaba göstermek. Bu da bize rakiplerimize göre avantaj sağlıyor. Müşteri ilişkilerimiz de son derece samimi ve sıcaktır, müşterilerimizle birebir selamlaşır, konuşur ve tavsiyelerini dikkate alırız. Bütün mağazalarımız için aynı özeni gösteriyoruz. Adeta evladımız gibi, bebek gibi özenle bakıyoruz. Zaten bu yüzden çok sık mağaza açmıyoruz. Sindire sindire devam etmek tercihimiz. 
 

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

 

6 yorum

  1. Sefa markette çalıştım kapanınca çıkmak
    zorunda kaldım Yunuseli de ki sefa market
    15 20 sene çalıştım 3 ay dir işsizim cep numaram 0537 469 97 70 tecrübem mağaza sorumlusu Reyon yetkilisi

  2. Yaklaşık olarak 5 yıl dir market cilik sektöründe çalıştım en son mağaza Müd yardımcısı olarak İstanbul da happy center hipermarket lerinde mağaza müdür yardımcısi olara 2 yıl çalıştım bursaya yerleştiği m için ayrıldım, mağaza müdür yardımcısı olarak sizle çalışmak istiyorum.yaşım 28 lise mezunuyum tel no 05336033025

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*