Aksigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ak_sigorta_logo

Aksigorta İş Başvuru Formu

Aksigorta İş Başvurusu yaparak Aksigorta’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aksigorta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Aksigorta; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı sigorta sektöründe bizi zirveye taşıyan en değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. İnsan Kaynakları Yönetimi; şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı ve Aksigorta’nın ana sermayesi olan çalışanların profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlar.

İnsan Kaynakları Uygulamaları

İşe Alım

Aksigorta’da tüm pozisyonların gerektirdiği özellikler tanımlanmıştır. İşe alım süreci sırasında adaylar, bu gereklilikler doğrultusunda değerlendirilir. İşe alım sürecinde mülakat, çeşitli analizler ve referans kontrolü yapılarak en doğru adayın işe yerleştirilmesi sağlanır.

Performans Yönetimi

Sene başında her çalışan, yöneticisi ile birlikte, şirket hedefleri ile ilişkili, spesifik ve ölçülebilir iş hedeflerini ve kendilerini geliştirmek istediği yetkinlik hedeflerini belirler. Sene ortasında yönetici ve çalışan bu hedefler üzerinden ara değerledirme yapar . Sene sonunda bütün bir yıl ile ilgili değerlendirme yapılır ve bu değerlendirme sonuçları, çalışanıneğitim ihtiyacının belirlenmesindeve ücret ayarlamalarında etkin rol oynar.

Ücret ve Diğer Haklar

Aksigorta’da sektör koşullarını ve enflasyon oranını dikkate alan, Performans Değerlendirme Sistemine dayalı, adil ve gerçekçi bir ücret politikası uygulanmaktadır. Ücret; maaş ve 4 ikramiyeden oluşur. Hizmet merkezi çalışanları için 12 maaş ve performans primi sistemi uygulanır. Aksigorta ayrıca çalışanlarına öğle yemeği ve geliş gidişlerde servis imkanı sağlar.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Acente Satış Destek Uzmanı – Ankara Ankara Aksigorta
Acente Satış Uzmanı – Yöneticisi Ankara Aksigorta
Senior / Business Analyst İstanbul Aksigorta
Business Analyst İstanbul Aksigorta
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Aksigorta
Müşteri Deneyimi Uzmanı-Yöneticisi İstanbul Aksigorta
Business Architect İstanbul(Asya) Aksigorta
Ankara – Banka Satış Uzmanı/Yöneticisi Ankara Aksigorta

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. merhaba.Aksaray Üni.si Bankacılık ve Sigortacılık böl.son sınıf öğrencisiyim.Bankanızda staj yapmak ve sizinle çalışmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.sigorta alanında da başarılı olacağima inanıyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*